۶۰ میلیارد ریال تسهیلات صنایع‌دستی و قالی‌بافی در استان مرکزی پرداخت شد

اراک - ایرنا - مدیریت شعب بانک کشاورزی استان مرکزی گفت: ۶۰ میلیارد ریال تسهیلات صنایع‌دستی و قالی‌بافی امسال در شعب بانک کشاورزی این استان پرداخت شد.

«مسعود رضایی» روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: این تسهیلات در راستای حمایت از تولید صنایع دستی و قالی بافی استان مرکزی به ۴۳۰ نفر از هنرمندان استان پرداخت شده است.

 وی ادامه داد: ۳۲۳ میلیارد ریال منابع مالی نیز در این مدت در قالب یک‌هزار و ۶۰۰ فقره تسهیلات باغداری توسط بانک کشاورزی استان مرکزی با هدف تامین سرمایه در گردش باغداران پرداخت شده است.

مدیریت شعب بانک کشاورزی استان مرکزی از پرداخت یک‌هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان دام و طیور استان در این مدت خبر داد و گفت: این اعتبارات برای تامین منابع مالی مورد نیاز سه‌هزار و ۸۰۰ واحد فعال در بخش دام و طیور استان پرداخت شده است.                                                                 

رضایی گفت: ۲ هزار فقره تسهیلات زراعت نیز از ابتدای سال جاری تاکنون در راستای حمایت از کشاورزان استان مرکزی به فعالان این حوزه پرداخت شده است.

وی افزود: ۷۴۰ میلیارد ریال تسهیلات برای حمایت از فعالان بخش زراعت استان مرکزی توسط بانک کشاورزی استان در اختیار فعالان این حوزه قرار گرفته است.

بانک کشاورزی با ۵۷ شعبه، ۸۰ دستگاه خودپرداز و ۹ هزار و ۱۸۰ دستگاه کارتخوان با هدف حفظ منابع پایه، تولید ارزش افزوده و اشتغالزایی در راستای رونق تولید در شهرها و روستاهای استان مرکزی به شهروندان خدمت‌رسانی می کند.

۱۹۵۵/۶۰۱۳/

برچسب‌ها