۱۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۱۰
کد خبرنگار: 2469
کد خبر: 83469135
۰ نفر

برچسب‌ها

ارایه گرنت ۵۰ درصدی آیکن برای فعالان حوزه نانوپوشش

تهران- ایرنا- مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) برای توسعه همکاری خود با متخصصان فعال در حوزه نانوپوشش، تخفیف ۵۰ درصدی استفاده از خدمات تخصصی پلتفرم نانوپوشش‌ تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال اعطا می‌کند.

به گزارش ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، به منظور توسعه همکاری مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی محققان و صنعتگران حوزه نانوپوشش، آیکن گرنت ۵۰ درصدی برای استفاده از خدمات تخصصی پلتفرم نانوپوشش‌ تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال درنظر گرفته است. جهت استفاده از این گرنت،ایمیلی برای افرادی که پست الکترونیکی خود را در پایگاه داده ICAN ثبت نموده‌اند، ارسال شده و این افراد لازم است که اطلاعات خواسته شده در ایمیل را در پاسخ به همان ایمیل برای ICAN ارسال کنند.

پس از دریافت اطلاعات خواسته شده، لینک تخفیف برای علاقه‌مندان در حساب کاربری آن‌ها در شبکه آزمایشگاهی راهبردی ایجاد خواهد شد و می‌توانند از تخفیف خود جهت استفاده از خدمات مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی در حوزه پلتفرم نانوپوشش استفاده کنند.

مهلت ارسال اطلاعات درخواستی برای ICAN تا پایان شهریورماه ۹۸ در نظر گرفته شده است .

در پلتفرم نانوپوشش‌های ICAN می‌توان از تجهیزات مستقر در این مرکز از قبیل دستگاه کندوپاش مغناطیسی جریان مستقیم، دستگاه کندوپاش مجهز به فرکانس رادیویی، دستگاه تبخیر حرارتی، دستگاه تبخیر با باریکه الکترونی، دستگاه تبخیر قوس کاتدی استفاده کرد.

همچنین، اساتید و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی سراسر کشور که ایمیل ثبت‌نام در طرح تخفیفی ICAN برای آن‌ها ارسال نشده است و یا تاکنون از خدمات مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی در پلتفرم نانوپوشش‌ها استفاده نکرده‌اند و علاقه‌مند به استفاده از این طرح تخفیف هستند، کافی است تا پایان شهریورماه با ارسال اطلاعات زیر از طریق ایمیل با موضوع «گرنت ۵۰درصدی پلتفرم نانوپوشش» به آدرس ICAN@nano.ir  استتفاده کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =