۱۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۲۱
کد خبرنگار: 2749
کد خبر: 83469053
۰ نفر

برچسب‌ها

پوشش ۹۹ درصدی شنوایی سنجی در لرستان

خرم‎آباد - ایرنا - مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: پوشش ۹۹ درصدی شنوایی سنجی در استان بسیار مطلوب است و امیدواریم این میزان با توجه به آمادگی و فعالیت حوزه پیشگیری سازمان بهزیستی لرستان برای ارائه خدمات به ۱۰۰ درصد برسد.

به گزارش ایرنا، فاطمه زهرا توکلی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اگرچه بهزیستی به عنوان یک سازمان حمایتی شناخته شده اما با توجه به مسئولیت های متعدد و سنگین، سعی شده است نگاه تخصصی و علمی این سازمان حفظ شود.

وی با بیان اینکه پیشگیری، بازتوانی و توانبخشی طیف وسیعی از اقشار جامعه در گروههای مختلف از قبل تولد تا زمان مرگ در حیطه وظایف بهزیستی است، بیان کرد: ایجاد شرکای کاری و همکاری دستگاه‌های تخصصی که دغدغه و نگاه مشترک دارند بسیار ارزشمند می باشد و یک فرصت محسوب می‌شود.

مدیرکل بهزیستی لرستان با اشاره به اینکه در شیوع معلولیت جزو ده استان برتر کشور هستیم، اضافه کرد: امیدوارم با همکاری دانشگاه علوم پزشکی لرستان شاهد کاهش رشد معلولیت در استان باشیم.

توکلی در خصوص شنوایی سنجی در استان افزود: در شیوع معلولیت جزو ۱۰ استان برتر کشور که کاهش رشد معلولیت در لرستان ضروری است.
وی با بیان اینکه در استان با سونامی سالمندی مواجه‌ایم، ادامه داد: جمعیت بسیاری از شهرستان های استان در حال پیر شدن هستند.

توکلی یادآور شد: ۷۸ فرآیند خدمت اصلی داریم که اعتبارات این سازمان در برابر اعتبارات سایر دستگاه‌ها ناچیز است.
 ۳۲۱۰/۷۲۷۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =