تیم فوتبال جوانان ایران برابر اندونزی به برتری رسید

تهران -ایرنا- تیم فوتبال جوانان ایران در نخستین دیدار تدارکاتی خود برابر تیم اندونزی با نتیجه پرگل ۴ بر ۲ به برتری رسید.

دیدار دو تیم فوتبال جوانان ایران و اندونزی از  ساعت ۱۳ امروز (شنبه) در ورزشگاه پاتریوت شهر جاکارتا برگزار شد و شاگردان «سیروس پور موسوی» سرمربی تیم جوانان ایران با گل‌های یاسین سلمانی (۲ گل)، آریا برزگر و مهدی هاشمی به برتری رسیدند.

در ابتدای نیمه نخست، تیم اندونزی با استفاده از شرایط میزبانی و حمایت هواداران خود، توپ و میدان را در اختیار گرفت اما پس از گذشت دقایقی از بازی جوانان ایران به بازی مسلط شدند تا در دقیقه ۱۵ مدافع تیم میزبان در محوطه ۱۸ قدم بر روی «علی سبحانی» مرتکب خطا شود و داور اعلام ضربه پنالتی کند.

سبحانی این ضربه پنالتی را به گل نخست تیم ایران تبدیل کرد تا نیمه نخست با برتری جوانان ایران خاتمه یابد.

در ابتدای نیمه دوم تیم اندونزی توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما تیم ایران توسط علی سبحانی در دقیقه۵۰، آریا برزگر دقیقه ۵۷ و  مهدی هاشمی در دقیقه ۶۰ موفق شد ۳ بار دیگر دروازه حریف را باز کند.جوانان اندونزی در دقیقه ٨٥ یکی از گل‌ها را جبران کردند تا در نهایت شاگردان پور موسوی با نتیجه ۴ بر ۲ فاتح این دیدار شوند.

امیرحسین نیک پور، محمدرضا محرمی، احمد جلالی، حسین زواری، علی سبحانی، محمد عسگری، علیرضا اسدآبادی، یاسین سلمانی، مهدی احمدی، مهدی هاشمی نژاد و آریا برزگر ترکیب اولیه ایران در این دیدار بودند.

«سیروس پور موسوی» پس از این دیدار در جمع خبرنگاران گفت: خوشحالم با رد و بدل شدن ۶ گل بازی جذابی را شاهد بودیم. البته بازیکنان تیم ما تا حدودی خسته بودند با این وجود پیروز شدیم.

سرمربی تیم جوانان ایران اضافه کرد: از عملکرد بازیکنانم به خصوص در خط دفاعی راضی نیستم. ولی بازی‌های دوستانه برای یافتن نقاط ضعف و قوت است و امیدوارم در بازی دوم بهتر عمل کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =