۱۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۴۵
کد خبرنگار: 2161
کد خبر: 83468437
۰ نفر

برچسب‌ها

محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورا در گرگان اعلام شد

گرگان - ایرنا - رییس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان گلستان با تسلیت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، محدودیت‌های ترافیکی این ایام در شهر گرگان را اعلام کرد.

سرهنگ مرتضی فخری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هیات ها و دسته جات عزاداری گرگان در تاسوعا تلاش می‌کنند خود را به چهارراه میدان و سقاخانه میدان عباسعلی برسانند که به همین دلیل محدوده این مکان مذهبی در تاسوعا پرترافیک و نیازمند انجام برخی تمهیدات است.

وی ادامه داد: بر این اساس، مسیرهای میدان شهرداری تا چهارراه میدان، میدان سرخواجه تا چهارراه میدان، میدان مازندران (شهید هزارجریبی) تا چهارراه میدان و خیابان شهید رجایی حد فاصل سه آتش نشانی تا چهارراه میدان گرگان در محدودیت تردد و توقف قرار دارد.

سرهنگ فخری گفت: کوچه های منتهی به این خیابان ها در شب و روز تاسوعا و عاشورا آزاد اما چرخش به سمت چهارراه میدان ممنوع است.

رییس پلیس راهور گلستان افزود: این محدودیت ها با توجه به حضور دسته جات عزاداری روز عاشورای گرگان در امامزاده عبدالله، برای این مسیر و خیابان های اطراف آن اعمال خواهد شد.

وی اضافه کرد: بر این اساس در روز عاشورا تردد خودرویی از میدان شهرداری گرگان تا تقاطع شهدا، خیابان پوربندی ۱۰ تا چهار راه شهدا، سی متری رسالت از چهارراه گرگان جدید و همچنین چهارراه آتش نشانی تا تقاطع خیابان شهدا ممنوع است. 
وی گفت: خودروهای پارک شده در این محدوده ها از ساعت شش صبح روزهای تاسوعا و عاشورا با جرثقیل به پارکینگ منتقل می شوند.

رییس پلیس راهور گلستان از مسوولان هیات های عزاداری خواست استفاده از خودور برای جابجایی علم و کتل در بین دسته جات عزاداری را متوقف کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =