کاپیتان تیم امید: دیدارهای تدارکاتی بهترین فرصت برای هماهنگی است

تهران - ایرنا - کاپیتان تیم فوتبال امید ایران با بیان اینکه برگزاری دیدارهای تدارکاتی تجربه‌ای مناسب و بهترین فرصت برای هماهنگی بازیکنان است، گفت: در بازی روز گذشته مقابل ازبکستان، سزاوار شکست نبودیم.

تیم فوتبال امید ایران که برای برگزاری ۲ دیدار تدارکاتی به ازبکستان سفر کرده است، روز جمعه در نخستین بازی برابر تیم امید این کشور با یک گل شکست خورد.

«امید نورافکن» در این خصوص گفت: شرایط بازی اول در زمین حریف متفاوت است. البته ازبکستان در همه رده‌های سنی تیم خوبی است و فوتبال ۲ کشور تفاوت زیادی ندارد. اشتباهات فردی زیادی داشتیم، اما سزاوار شکست نبودیم.

وی گفت: دیدارهای دوستانه برای شناخت و آزمایش نفرات در پست‌های مختلف است. اکنون چند بازریکن جدید به ما اضافه شده‌اند و نیاز به همانگی دارند. تلاش می کنیم تا در دیدار دوم برابر ازبکستان به نتیجه خوبی برسیم.

همچنین «امیر روستایی» مهاجم تیم امید ایران نیز، گفت: بازی خوبی مقابل ازبکستان انجام دادیم و در نیمه اول می توانستیم به گل برسیم.

وی گفت: این بازی‌ها بهترین فرصت برای کسب تجربه است. حریف بسیار خوبی داشتیم که فشار زیادی به تیم ما وارد کرد و به نظرم باید از این بازی ها درس بگیریم. به چنین دیدارهای خوبی با تیم های قدرتمند آسیایی نیاز داریم و این مسابقات به تیم ما کمک می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =