مهلت شرکت در جشنواره فرهنگ رانندگی و انضباط ترافیکی تمدید شد

تهران- ایرنا- معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا، اعلام کرد:مهلت شرکت در جشنواره فرهنگ رانندگی و انضباط ترافیکی (فراتر) تا ۳۰مهر ماه امسال تمدید شد.

به گزارش روز شنبه پایگاه اطلاع رسانی راهور ناجاسرهنگ  عین الله جهانی افزود : فراخوان جشنواره فرهنگ رانندگی و انضباط ترافیکی که در ۴ بخش با موضوعات سرعت غیرمجاز، سبقت غیرمجاز، خستگی و خواب آلودگی و بی‌توجهی به جلو در حین رانندگی برگزار می‌شود تا ۳۰ مهر ماه سال جاری تمدید شد.

وی ادامه داد: علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند تا پایان روز ۳۰مهر ماه سال جاری آثار خود را برای حضور در جشنواره به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.TB۹۸.ir یا از طریق پست به نشانی دبیرخانه واقع در تهران، بلوار مرزداران، خیابان آزمایش، ستاد پلیس راهور ناجا، معاونت اجتماعی و فرهنگ ترافیک ارسال کنند.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: با توجه به همزمانی مهلت شرکت در جشنواره با افزایش مأموریت‌های پلیس راهور ناجا در نیمه دوم شهریور ماه که متقارن با اوج سفرهای پایان تعطیلات تابستانه و بازگشایی مدارس است، به منظور ایجاد تسهیلات برای شرکت کنندگان، شورای سیاست‌گذاری جشنواره تصمیم گرفت تا این فراخوان را تا ۳۰ مهرماه تمدید کند.

جهانی خاطر نشان کرد: شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را در قالب فیلم کوتاه تا ۱۲۰ ثانیه، انیمیشن، موشن گرافی، عکس و گزارش‌های خبری ارسال کنند و همچنین تاریخ و زمان اختتامیه  متعاقباً اعلام می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =