۱۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۰
کد خبرنگار: 2456
کد خبر: 83467967
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

 اقتدار و آمادگی مقاومت سایه جنگ را دور می کند

بیروت- ایرنا- "محمود قماطی" وزیر مشاور در امور پارلمانی لبنان تاکید کرد، به هر میزان آمادگی مقاومت بالاتر می رود، سایه جنگ دور می شود.

به گزارش خبرگزاری رسمی لبنان، قماطی امروز شنبه در مراسمی که به مناسبت ایام عزاداری دهه محرم در شهرک "عربصالیم" در جنوب لبنان fرگزار شد، افزود: دشمن اسرائیلی با حمله به برادرانمان در سوریه و ارسال دو پهپاد به ضاحیه جنوبی بیروت در صدد تغییر قواعد بازی در آمد، هر چند این حملات با شکست روبه رو شد اما حزب الله به حمله هوایی اسرائیل به سوریه پاسخ داد و به حمله در ضاحیه جنوبی نیز پاسخ خواهد داد تا در معادله بازدارندگی که حامی وطن است خللی وارد نشود زیرا افزایش آمادگی مقاومت موجب دور شدن سایه جنگ می شود.

قماطی اظهار داشت:با گام نهادن در مسیر کربلایی امام حسین (ع) اجازه نخواهیم داد طرف شکست خورده شروط خود را به نفع دشمن اسرائیلی بر ما تحمیل کرده و اجازه نخواهیم داد قواعد درگیری به نفع این دشمن تغییر کند.

وی تصریح کرد: مقاومت دژ مستحکم وطن است و مقاومت وزنه سنگین داخلی و منطقه ای و نیز بین المللی به شمار می آید و در صحنه حضور دارد و در کنار ارتش و ملت با اقتدار برای دفاع از وطن آماده است.

حزب الله لبنان یکشنبه گذشته اعلام کرد که یک خودروی ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال فلسطین اشغالی در پاسخ به حمله این رژیم در سوریه هدف قرار داد.

این جنبش افزود؛  در حمله رزمندگان مقاومت اسلامی چهار نظامی صهیونیست زخمی و یکنفر هم به هلاکت رسیده که حضور بالگرد رژیم صهیونیستی در نزدیکی محل عملیات رزمندگان حزب الله و انتقال زخمی شدگان این حمله که توسط نیروهای مقاومت فیلمبرداری و پخش شده، سخنان مقامات حزب الله را تایید می کند.

حزب الله همچنین اعلام کرده که این عملیات فقط در پاسخ به حمله صهیونیست ها به یک مقر این جنبش در نزدیکی دمشق پایتخت سوریه که موجب شهادت دو نفر از رزمندگان حزب الله به نام های «حسین یوسف زبیب» و «یاسر احمد ظاهر» شده بود، صورت گرفته و تجاوزهای دیگر رژیم صهیونیستی نیز در زمان مناسب پاسخ داده خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =