بیشترین اقامت در مراکز رفاهی گیلان را مسافران خراسان‌رضوی دارند

رشت - ایرنا - رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش گیلان گفت: تاکنون مسافران خراسان رضوی بیشترین اقامت را در مراکز رفاهی فرهنگیان این استان به خود اختصاص دادند.

محمد یزدانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: مسافران فرهنگی به ترتیب از استان های خوزستان، آذربایجان شرقی، اصفهان و فارس نیز در جایگاه های بعدی اسکان در مدارس و مراکز رفاهی فرهنگیان استان گیلان قرار دارند.

وی اظهار داشت: ستاد اسکان در آموزش و پرورش ناحیه دو رشت، آستارا، بندرانزلی، ناحیه یک رشت و تالش بیشترین پذیرش مسافران را به خود اختصاص داده اند.

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش گیلان خاطر نشان کرد: از ابتدای پذیرش مسافر در مراکز رفاهی فرهنگیان استان تاکنون، ۶۷ هزار و ۵۱۱ خانواده به تعداد ۲۴۳ هزار و ۳۹ نفر و ۷۲۹ هزار و ۱۱۷ نفر روز مسافر در این مراکز اسکان یافتند.

وی بیان داشت: تابستان امسال، ۲۷ پایگاه ستاد اسکان، ۱۶۵ مدرسه با ظرفیت یک هزار و ۳۵۳ کلاس برای خدمت رسانی به مسافران فرهنگی آماده و ۱۱ مرکز رفاهی دارای ۱۴۸ سوئیت با ظرفیت ۵۲۳ تخت و سه اردوگاه فرهنگی و تربیتی در شهرهای رضوانشهر، فومن و انزلی با ظرفیت ۵۲۳ تخت میزبان مسافران فرهنگی است.

تابستان سال گذشته، ۶۲ هزار و ۳۴۲ خانواده به تعداد ۲۲۴ هزار و ۴۳۲  نفر در مراکز تحت پوشش اسکان آموزش و پرورش استان گیلان پذیرش و اسکان شدند.

 ۷۲۸۶/۲۰۰۷/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =