واژگونی خودرو در جاده نایین- اردستان ۲ کشته و ۱۰ مصدوم  داشت

اصفهان- ایرنا- واژگونی یک دستگاه خودروی سواری حامل اتباع افغانستان روز شنبه در جاده نایین به اردستان در استان اصفهان موجب کشته شدن ۲ تن و زخمی شدن ۱۰ نفردیگر شد.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان روز شنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا  اظهار داشت: این حادثه ساعت ۹ صبح امروز در کیلومتر ۲۵ اردستان روبه روی ظفرقند رخ داد که پس از اعلام به اورژانس ۱۱۵، سه واحد امدادی از اورژانس و یک واحد امدادی هلال احمر به محل اعزام شدند.

غفور راستین افزود: در این سانحه رانندگی ۱۰ نفر از اتباع افغانستان مصدوم شدند.

وی بااشاره به اینکه مصدومان بین سنین ۲۰ تا ۴۰سال هستند تصریح کرد: راننده ایرانی این خودرو و یک نفر از اتباع افغانستان در این حادثه جان خود را از دست دادند.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان بیان کرد: هفت نفر از مصدومان با آمبولانس اورژانس پیش بیمارستانی و سه نفر با آمبولانس هلال احمر به بیمارستان شهید بهشتی اردستان منتقل شدند.

علت بروز این سانحه توسط پلیس راه در دست بررسی است.

مناطق کویری شرق استان اصفهان به دلیل موقعیت جغرافیایی در مرکز کشور و وجود راه‌های کویری یکی از نقاط حمل و نقل مواد مخدر ، کالاهای قاچاق و حتی جابجایی مهاجران خارجی غیر مجاز  به خصوص اتباع کشور همسایه شرقی است.

پیش از این در موارد زیادی خودروهای سواری حامل اتباع خارجی در مسیرهای بیابانی شرق اصفهان به دلیل ظرفیت بیش از حد، سرعت زیاد  و یا هنگام گریز از دست ماموران انتظامی دچار حادثه شده و سرنشینان این خودروها کشته و مصدوم شده‌اند.

اردستان با جمعیت بالغ بر ۴۲ هزار نفر در ۱۱۸ کیلومتری شمال شرقی شهر اصفهان و در مسیر کاشان به سمت نایین و یزد قرار دارد.

۶۰۲۲/ ۷۱۳۵/

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =