۱۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۳۶
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83467691
۰ نفر

برچسب‌ها

تاج: عذرخواهی بیرانوند بهتر از تنبیه بود

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون فوتبال گفت:‌ عذرخواهی «علیرضا بیرانوند» به دلیل رفتارش در دیدار با تراکتورسازی تبریز بهتر از تنبیه بود.

«مهدی تاج» امروز (شنبه) در گفت و گویی در مورد شکایت باشگاه تراکتورسازی از «علیرضا بیرانوند» افزود: بیرانوند و باشگاه پرسپولیس عذرخواهی اعلام کردند. همین عذرخواهی به نظر من بهتر از تنبیه است. از طرفی لیگ ایران تنها ۲  هفته برگزار شده که بیرانوند یک هفته از آن را محروم بوده است.

وی در رابطه با برخورد گزینشی با متخلفان اظهار داشت: نباید این اتفاق‌ها رخ دهد و هر کسی در فوتبال این کار را انجام بدهد، خود من باید عذرخواهی کنم. البته مطرح کردن چنین مباحثی چندان خوب نیست و مردم هم دوست ندارند به این مسائل بپردازند. همه می‌خواهند از فوتبال لذت ببرند و رقابت باید فقط در زمین و در همان ۹۰ دقیقه باشد.

تاج در مورد اجرای قانون ۹۰ به ۱۰ بین هواداران در شهرآورد پیش‌رو اظهار داشت: اجرای این قانون به نفع همه است و از طرفی کنترل ورزشگاه را هم آسان‌تر می‌کند. البته در دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی این قانون اجرا شد اما در مجموع باید ستادی برای اجرای درست این قانون تشکیل شود.

رییس فدراسیون در خصوص برگزاری شهرآورد در روز پایانی شهریور (۳۱ شهریور) همزمان با مسابقه والیبال گفت: بهتر است سازمان لیگ در این باره توضیح دهد اما مسابقه والیبال در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی روز جمعه برگزاری خواهد شد و حتی این بازی داخلی هم نیست.

وی افزود: در جلسه شورای تامین که من هم در آن حضور داشتم تاکید شد که این مسابقه والیبال در روزی غیر از یکشنبه که روز برگزاری شهرآورد است، برگزار شود چرا که برای نیروهای امنیتی سخت است که در روز برگزاری شهرآورد مسابقه والیبال را هم پوشش دهند.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران اضافه کرد: بهتر است این بازی والیبال روز جمعه برگزار شود. ما یک ورزشگاه آزادی را داریم که هم استقلال و هم پرسپولیس مسابقاتی را که میزبان هستند را در این ورزشگاه برگزار می‌کنند. از طرفی سالن ۱۲ هزار نفری هم در مجموعه آزادی است که این ورزشگاه هم باید برای رویدادهای مهم ورزشی آماده شود.

تاج خاطر نشان کرد: این در حالی بود که مسابقه تیم ملی فوتبال در چارچوب مقدماتی جام جهانی هم شب عاشورا قرار است برگزار شود که ما راضی به برگزاری بازی در این تاریخ نبودیم اما مجبور هستیم بازی کنیم.

وی در مورد اینکه آیا امکان تعویق شهرآورد وجود نداشت، گفت: این را بهتر است مسوولان سازمان لیگ و کمیته مسابقات توضیح دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =