المپیاد استعدادهای برتر بدمینتون پسران در زنجان با کیفیت بالا برگزار شد

زنجان - ایرنا - مدیر تیم ملی بدمینتون نوجوانان ایران گفت: سطح کیفی دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر بدمینتون نوجوانان پسر در زنجان به لحاظ کیفی، خوب و بالا بود.

غلامرضا باقری، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابت‌ها که به صورت تیمی، انفرادی و ۲ نفره برگزار شد، محل بسیار خوبی برای شناسایی و کشف بدمینتون بازان مستعد و برتر بود که با کار بر روی آنها می توان آینده این رشته ورزشی را تضمین کرد.

وی اظهار داشت: بازیکنانی ملی پوش از کرمانشاه و زنجان در این دوره از المپیاد استعدادهای برتر ورزش بدمینتون کشور که در زنجان برگزار شد حضور داشتند که توانسته بودند در مسابقات غرب آسیا که هفته گذشته انجام شد مدال کسب کنند. 

باقری افزود: دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر بدمینتون پسران از ۱۰ تا ۱۳ شهریور ماه جاری با حضور ۲۱۰ ورزشکار در قالب ۳۰ تیم در آکادمی بین المللی بدمینتون زنجان برگزار شد و قریب ۳۵ داور (۱۱ نفر از زنجان و مابقی از دیگر استان ها) آن را قصاوت کردند.

در دومین دوره المپیاد بدمینتون پسران ایران، تیم کرمانشاه به عنوان قهرمانی دست یافت و زنجان نایب قهرمان شد و تیم‌های یزد و آذربایجان‌شرقی نیز بطور مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند.

در بخش انفرادی این رقابت‌ها، علی حیاتی از کرمانشاه عنوان نخست را از آن خود کرد، جواد شیرمحمدی از زنجان دوم شد و محمد معین خاکی از قم و نیما شکری از اصفهان به طور مشترک، سوم شدند.

در قسمت ۲نفره این مسابقات نیز محمد پارسا الوندی و حمیدرضا آلنگ از کرمانشاه بر سکوی قهرمانی ایستادند، عنوان نایب‌قهرمانی به مهدی حاج‌طالبی و سیدمحمد گلچین از خراسان‌ رضوی رسید و محمدامین رمضانیان و مجید سرلک از سمنان و تیم عادل صورتی و امیرعباس مومنی از کرمان نیز سوم مشترک شدند.

۶۰۸۴/۶۰۸۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =