رسالت طلاب در رساندن پیام گفتمان انقلاب بسیار سنگین است

قم – ایرنا – مدیر حوزه‌های علمیه در پیامی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید حوزه‌های علمیه تاکید کرده است: جهان آماده شنیدن پیام رسای گفتمان اسلام ناب محمدی(ص) و انقلاب شکوهمند اسلامی است و رسالت طلاب جوان و اساتید گرامی و حوزه‌های علمیه بسیار سنگین و حساس است.

به گزارش جمعه‌شب مرکز خبر حوزه، در پیام آیت‌الله علیرضا اعرافی آمده است: در پایان‌ تعطیلات حوزه‌های علمیه و آغاز سال تحصیلی خداوند متعال را شاکریم که دست‌اندرکاران ارجمند مدارس و مراکز علمی حوزه‌های علمیه در قم و سراسر کشور را توفیق عنایت فرمود، به‌رغم همه تنگناهای مالی وسیع، در سطح گسترده‌ای در جهت بهره‌مندی طلاب  از فرصت تابستانی  برنامه‌ریزی نمایند و شرایط پیشرفت حوزه را در ابعاد علمی و معرفتی و تربیتی و بصیرتی فراهم آورند.   

پیام ادامه یافته است: در این میان  آشنایی با اندیشه نظام وار و متقن و استوار اسلامی، که جان‌مایه طرح‌های گوناگون و سودمند است، در حوزه‌های علمیه استمرار و ارتقا یابد و سرچشمه جوشان بیداری و بصیرت و آگاهی روزافزون گردد.

 پیام حاکی است: سیاست مدیریت حوزه‌های علمیه بهره‌گیری از همه تجارب و ظرفیت‌ها و فرصت‌های تعطیلات و تابستان‌ها در راستای رشد و تعالی و تربیت جامع و متوازن طلاب عزیز و نیز آشنایی آنان با اندیشه جامع و نظام وار و تمدنی اسلام و نیز شتاب تحصیلی  همراه با اتقان است و بحمدالله در دو تابستان اخیر بیش از ۲۰ هزار طلبه در سراسر کشور در تابستان به تحصیل و دانش‌اندوزی و معرفت افزایی اشتغال داشتند.

پیام حاکی است: صمیمانه از همه مسئولان، برنامه ریزان، مدیران، استادان، طلاب، همکاران و مساهمان ارجمند این حرکت عظیم در مشهد مقدس و سراسر کشور سپاس‌گزارم و توفیقات روزافزون همگان را از خداوند منان خواهانم.

سال تحصیلی جدید حوزه‌های علمیه از هفته پیش رو آغاز می‌شود.

۱۱۷۵ /

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =