نیکخواه‌بهرامی بعد از برد برابر آنگولا: تازه تیم ما راه افتاده‌است

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران گفت: از نیمه دوم دیدار با آنگولا تازه تیم ملی بعد از سه بازی راه افتاده و امیدوارم همین ریتم را ادامه دهیم.

صمد نیکخواه‌بهرامی بعد از پیروزی تیم ملی بسکتبال برابر آنگولا اظهار کرد: تورنمنت برایمان بد شروع شد اما سعی کردیم بهتر شویم و حداقل آن را خوب تمام کنیم. شانس المپیکی شدن داریم و به نظرم برابر آنگولا خوب بازی کردیم.

کاپیتان تیم ملی بسکتبال درباره دیدار با فیلیپین هم بیان کرد: بازی با فیلیپین بازی مرگ و زندگی است و تلاشمان را می‌کنیم تا آنچه از دست خودمان برمی آید انجام دهیم. البته باید وضعیت بازی‌ بعدی چین هم مشخص شود که اگر این تیم برنده شود ما شانسی نداریم. با این حال چین بازی سختی برابر نیجریه دارد.

وی درباره دیدار با آنگولا و پیروزی بر این تیم نیز گفت: آنگولا تیم قدرتمندی دارد و فیزیکی است. قبلا با این تیم بازی تدارکاتی کرده بودیم و کار واقعا آسانی نبود که توانستیم این تیم را شکست بدهیم.

نیکخواه‌بهرامی افزود: همه تیم‌ها با آمادگی کامل به جام‌جهانی می‌آیند. در تورنمنتی به این سطح بردن یک مسابقه کار دشواری است. تبریک می‌گویم به بچه‌ها و امیدوارم بازی بعدی را هم ببریم.

کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران در پایان گفت: نیمه دوم آنگولا تیم ما بعد از سه بازی راه افتاد و امیدوارم همین ریتم را ادامه بدهیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =