۱۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۴
کد خبرنگار: 2837
کد خبر: 83467286
۰ نفر

برچسب‌ها

سرمربی تیم فوتسال پارس آرا: قضاوت داور ضعیف بود

شیراز-ایرنا- سرمربی تیم فوتسال پارس آرا شیراز گفت: قضاوت ضعیف داور بازی دیدار با رهیاب گستر تهران در نتیجه بازی امروز تاثیر داشت اگرچه بازیکنانم هم مثل بازی‌های گذشته ظاهر نشدند.

تیم پارس آرا شیراز روز جمعه در هفته چهارم مسابقات فوتسال برتر بانوان ایران در سالن نصیری شیراز با نتیجه پنج بر صفر مغلوب تیم رهیاب گستر تهران شد و از رده دوم به پنجم سقوط کرد.

نجمه برزگر روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان داشت: نمی گویم عمدی در کار قضاوت بوده است اما داور روی چهار گل از پنج گلی که دریافت کردیم، تاثیر داشت.

وی اضافه کرد: سوت‌های بی مورد ، اخطارهای ناحق و خطاهایی که روی بازیکنان ما انجام می شد و به نفع آنها سوت می زد از جمله اشتباهاتی بود که صورت گرفت.

برزگر ادامه داد: در حالی که توپ در دستان دروازه‌بان ما بود مهاجم حریف توپ را در آورد و آن را تبدیل به گل سوم کرد که این عین خطاست چرا که امکان دارد سلامتی دروازبان به خطر بیفید.

سرمربی تیم پارس آرا افزود: بازیکنان ما روی یکی دیگر از گل‌های دریافتی که توپ به بیرون رفته بود،ایستادند اما مهاجم حریف همان توپ را تبدیل به گل گرد و  زمانی که به داور اعتراض کردم تهدید به اخراج کرد.

وی بیان داشت: ناظر بازی هم متوجه اشتباه‌های فاحش داور شد و بر این امر صحه گذاشت با این حال بازی را باختیم امیدوارم دیگر اینگونه شاهد قضاوتهای ضعیف نباشیم تا تیمی از این بابت متضرر نشود.

او از نحوه بازی بازیکنان تیمش هم انتقاد کرد و گفت: بنظرم بازیکنانم تیم حریف را که پایین‌تر از ما قرار داشتند دست کم گرفتند و فرصت‌های زیادی هم برای گلزنی از دست دادند.

برزگر تاکید کرد: اگربازیکنان ما مانند بازی با شهروند ساری که هفته گذشته در خانه حریف انجام دادند، بازی می کردند، می توانستیم نتیجه بهتری کسب کنیم.

تیم پارس آرا شیراز ، بیست و دوم شهریور ماه جاری در هفته پنجم این رقابت‌ها میهمان همشهریش پویندگان فجر در شهرآورد ( دربی ) شیرازی هاست.

با پایان یافتن هفته چهارم مسابقات فوتسال برتر بانوان تیم  سایپا با ۱۲ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و تیم‌های مس رفسنجان، هیات خراسان رضوی، ستارگان ورامین و پارس آرا شیراز هم با ۹ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به یکدیگر به ترتیب در رده دوم تا پنجم قرار دارند.

همچنین تیم رهیاب گستر تهران با ۶ امتیاز مکان ششم جدول به خود اختصاص داده است و تیم پویندگان فجر شیراز و دریژنو شهرکرد هم بدون امتیاز دوازدهم و سیزدهم هستند.

در رقابت های فوتسال برتر بانوان ایران ۱۳ تیم شرکت دارند و به صورت دوره ای با هم بازی خواهند کرد و در پایان هم ۲ تیم انتهای جدول راهی لیگ دسته یک خواهند شد.

تیم های پارس آرا شیراز و پویندگان صنعت فجر شیراز نمایندگان استان فارس در لیگ برتر فوتسال بانوان هستند.

۹۶۰۰ /۶۱۱۳

اخبار مرتبط