۱۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۴۷
کد خبرنگار: 2144
کد خبر: 83467279
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه کنگاور: به دشمن اعتماد نکنیم

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه کنگاور گفت: دشمن همچنان قابل اعتماد نیست و اعتماد به او، به کشور ضربه می‌زند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی محمد لروند در خطبه های این هفته نماز جمعه کنگاور، با اشاره به اینکه دشمنان درصدد لطمه زدن به کشور و ارزش‌های انقلاب از طریق فرهنگی و اقتصادی هستند، افزود: هر زمان از دین فاصله گرفتیم و به دشمنان اعتماد کردیم دچار خسران شده ایم.
او افزود: با صدای بلند و رسا اعلام می کنیم به هیچ وجه به آمریکا و انگلیس اعتماد نداریم و اعتماد به اتحادیه اروپا و رئیس جمهوری فرانسه نیز اشتباه و غلط بود.
امام جمعه کنگاور با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی با هیچ کشوری سر جنگ ندارد و حرف زور گفتن هم بلد نیست، تاکید کرد: ولی در عین حال پای هر زیاده گو و زورگویی را به کشور خُرد خواهد کرد.
خطیب جمعه کنگاور در ادامه با بیان اینکه سازش و تسلیم با دشمن نادان در منطق اسلام جایگاهی ندارد، اظهار داشت: ما به عنوان پیروان امام حسین (ع) درس آزادگی، استقامت و مقاومت را از واقعه عاشورا می آموزیم تا در تاریخ ماندگار شویم.
حجت السلام لروند با بیان اینکه در دفاع از حق باید غیرتمندانه و عزتمندانه ظاهر شد، اظهار داشت: جوانان بنی هاشم برای دفاع از امام حسین علیه السلام و آزادگی غرق در خون شدند، ما هم از آزاد مردان تاریخ الگو می گیریم.
۷۴۴۷/۸۰۶۶