۱۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۲۶
کد خبرنگار: 1450
کد خبر: 83467251
۰ نفر
مشکل قطع آب آشامیدنی روستاهای پلدختر حل شود

خرم آباد - ایرنا- امام جمعه پلدختر گفت: مسوولان مشکل قطعی و افت فشار آب آشامیدنی برخی روستاهای این شهرستان را برطرف کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت الاسلام سید محسن موسوی در خطبه های نماز جمعه پلدختر افزود: دهیاران و شوراهای روستایی طی چند روز اخیرگزارش های متعدد از  مشکل آب آشامیدنی روستاهای شمال و جنوب و سایرروستاهای شهرستان به نهاد امامت جمعه ارایه کردند.

امام جمعه پلدختر گفت: درست است که در جریان وقوع سیل زیرساخت های شهرستان از بین رفته ، و ضربه سنگینی به زیر ساخت های خدمات رسان وارد شد و  بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان به  آب ولوله های آبرسانی خسارت برآوردشده اما این دلیل نمی شود در یک روستا سه ، یا چهار خانوار به خاطر قطعی آبی به شهرهای دیگر مهاجرت کنند.

وی افزود:گزارش ها حاکی از آن است ، متاسفانه با وجود کمبود آب در برخی مناطق شهرستان در طول بیش از ۱۰ روز به علت شکستگی لوله آب آشامیدنی با شدت زیاد هدر می رود ولی کسی رسیدگی نمی کند.

امام جمعه پلدختر از شرکت آب و فاضلاب روستایی خواست در رفع این مشکل که مطالبه جدی مردم سیلزده شهرستان است تلاش کنند و دراسرع وقت آن را در دستور کار قرار دهند .

 /۶۰۶۰/ ۷۲۷۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =