پورموسوی: فوتبال زیبا اولویت تیم فوتبال جوانان است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال جوانان گفت: ارایه فوتبال زیبا اولویت نخست تیم جوانان است و نتیجه در اولویت بعدی ما قرار دارد.

سید سیروس پور موسوی سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران در نشست خبری پیش از دیدار با اندونزی گفت: از فدراسیون فوتبال ایران برای هماهنگی این دو مسابقه تشکر می‌کنم، امیدوارم هر دوتیم‌ نمایش قابل قبولی در زمین مسابقه داشته باشند.

وی در ادامه افزود: ما تازه از بازی‌های کافا آمده‌ایم و بازیکنانم از آمادگی بالایی برخوردار هستند. در بازی فردا اولویت اصلی ما انجام یک فوتبال زیبا می باشد و نتیجه برای‌مان در اولویت بعدی قرار دارد و می‌خواهیم یک بازی خوب را به نمایش بگذاریم.
پور موسوی خاطر نشان کرد: خوشحال هستم با کشوری بازی می‌کنیم که در فوتبال پایه پیشرفت زیادی داشته است. چرا که در تیم‌های پایه باید برای موفقیت‌های بیشتر بازیکنان را با سبک‌های مختلف آشنا و مقابله کنیم.

حسین فخری سرمربی تیم جوانان اندونزی هم در این نشست خبری گفت: تیم جوانان ایران را به خوبی می‌شناسیم و می‌خواهیم در بازی فردا بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

وی در ادامه افزود: ایران تیم بسیار خوبی است. آنها تازه با قهرمانی در تورنمنت کافا به اندونزی آمده‌اند و از تاکتیک بسیار خوبی برخوردار هستند. امیدواریم که بازی با ایران به ما کمک کند تا بتوانیم سطح بازی خودمان را بالا ببریم و به آنها نزدیک شویم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =