حضور ۹۹۱ کشتی‌گیر در پیکارهای قهرمانی جهان

تهران- ایرنا- ۹۹۱ کشتی‌گیر از یکصدکشور جهان در پیکارهای قهرمانی سال ۲۰۱۹ جهان و کسب سهمیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو حضور دارند.

رقابت های کشتی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک روزهای ۲۳ تا ۳۱ شهریورماه در شهر نورسلطان قزاقستان برگزار می شود و پنج کشتی‌گیر برتر هر وزن (۶ نفر اول) و مجموعا ۱۰۸ کشتی‌گیر (آزاد، فرنگی و زنان) در مجموع ۶ وزن المپیکی، سهمیه حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو را بدست می‌آورند.
اتحادیه جهانی کشتی پنج مسابقه گزینشی دیگر را نیز برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ که ۴ مرحله از آن قاره‌ای و یک مرحله جهانی خواهد بود، در نظر گرفته است.
رقابت‌های گزینشی قاره آسیا روزهای ۸ تا ۱۰ فروردین ماه سال ۹۹ به میزبانی شهر "شی آن" چین و رقابت‌های گزینشی جهانی روزهای ۱۱ تا ۱۴ اردیبهشت ماه سال ۹۹ در شهر صوفیه پایتخت کشور بلغارستان برگزار می‌شود.
بلیت فروشی این مسابقات که از حدود ۴ ماه قبل آغاز شده است همچنان از طریق یک سایت اینترنتی ادامه دارد که ارزان‌ترین بلیت ارائه شده برای دیدن یک روز این مسابقات حدود ۳۵ هزار تومان است. همچنین قیمت برخی از بلیت‌های ویژه (VIP) ارائه شده نیز تا ۱۷ میلیون تومان در حال فروش است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =