سیستم اطلاع رسانی دقیق برای دریافت اطلاعات از مردم داریم

رشت - ایرنا - دبیر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان گفت: این ستاد سیستم اطلاع رسانی دقیق برای دریافت اطلاعات از مردم دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسن کربلایی در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته رشت در جمع نمازگزاران در مصلی این کلانشهر افزود: مطالبه گری یکی از کارهای ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر است، کارهایی انجام داده و می دهیم که جز وظایف ما است، البته هر دستگاهی نیز وظیفه خود را انجام می دهد.

وی امر به معروف و نهی از منکر را وظیفه همگان دانست و اظهار داشت: بر اساس آیات و روایات، امر به معروف و نهی از منکر از همه عبادات و جهاد فی سبیل الله بالاتر است.

کربلایی با بیان این که امر به معروف و نهی از منکر کار مهمی است که یادمان رفته ، خاطر نشان کرد: به فرموده امام خمینی (ره)، امر به معروف و نهی از منکر دو اصل در اسلام است که می خواهد همه چیز را اصلاح کند و تنها مربوط به موضوع حجاب نیست.

وی در بخش دیگری از سخنانش بیان داشت: همه دستگاه ها بودجه و هزینه های فرهنگی دارند، اما ستاد امر به معروف و نهی از منکر زیر نظر نماینده ولی فقیه در استان گیلان هیچ بودجه ای را در این استان دریافت نمی کند.

وی با بیان این که با این وجود در راستای وظایف مان با تمام توان تلاش می کنیم، اضافه کرد: ۱۰ هزار نفر از آمران و ناهیان از منکر با ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان همکاری دارند.

۷۲۸۶/۲۰۰۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =