۱۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۲۱
کد خبرنگار: 2502
کد خبر: 83467202
۰ نفر

برچسب‌ها

آمار تیم ملی بسکتبال ایران برابر آنگولا

تهران- ایرنا- تیم ملی بسکتبال ایران اولین بردش در جام جهانی را برابر آنگولا کسب کرد و در این مسابقه از نظر آماری تیم برتر میدان بود و ستاره‌ دیدار نیز کاپیتان تیم ملی شد.

در ادامه رقابت‌های جام جهانی بسکتبال تیم ملی ایران به اولین بردش رسید و توانست ۷۱ بر ۶۲ آنگولا را شکست دهد. شهر پکن برای بسکتبال ایران خوش یمن بود و تیم ملی با برتری آماری خوبی که برابر حریف آفریقایی‌اش داشت، پیروز میدان شد.

 در این بازی صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان تیم ملی ایران با ۲۱ امتیاز و تاثیرگذاری ۱۹ بهترین بازیکن میدان بود. او ۲ پاس منجربه گل و یک توپ‌ربایی هم داشت.

آرون گرامی پور با ۱۱ و حامد حدادی با ۹ امتیاز به این برد ایران کمک کردند که حدادی ۸ امتیازش را در نیمه دوم به دست آورد و همانند همیشه تاثیر خودش را در مسابقه گذاشت.

در تیم آنگولا نیز کارلوس مورای با ۱۷ امتیاز بهترین بازیکن تیمش بود.

نکته قابل اتکای تیم ملی ایران ریباند بود. ایران در این بازی ۳۷ ریباند داشت که آمار آنگولا در این بخش ۲۸ بود که نشان می‌دهد تیم ملی کشورمان با برتری ریباندی خوب توانسته حریف آفریقایی‌اش را مغلوب کند.

آمار ۴۰ درصدی پرتاب‌های سه امتیازی موفق ایران هم نکته کلیدی دیگر است. صمد نیکخواه بهرامی ۵ شوت سه امتیازی خود از ۷ اقدام را وارد سبد آنگولا کرد.

تیم ملی ایران ۱۸ توپ از دست رفته در این مسابقه داشت و آنگولا تنها ۱۲ بار توپ لو داد.

میثم میرزایی تنها بازیکن تیم ملی است که هنوز برای ایران به میدان نرفته‌است.

آمار کامل بازیکنان ایران به شرح زیر است:

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =