جمهوری اسلامی ایران به رهبری ولایت فقیه در اوج قدرت است

قصرشیرین- ایرنا - امام جمعه قصرشیرین گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران به رهبری ولایت فقیه و ولی امر مسلمانان جهان در اوج قدرت، اقتدار و عزت است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام علی ملکی در خطبه های نماز جمعه این هفته قصرشیرین با اشاره به انهدام خودروی نظامی رژیم غاصب اسرائیلی در هفته گذشته به دست دلاورمردان حزب الله لبنان که منجر به هلاکت و زخمی شدن جمعی از نیروهای غاصب صهیونیستی شد، افزود: امروز اوج قدرت حزب الله است و افتخار امت مسلمان رسول خدا (ص) این است که سیدحسن نصرالله رهبر حزب الله خود را شاگرد رهبر معظم انقلاب اسلامی می داند.

وی اظهار داشت: امروز تمامی سیاستمداران دنیا اذعان دارند که تنها رهبری که ذره ای از کلام خود عقب نشینی نکرده است و کلام ایشان محقق شده رهبر جمهوری اسلامی ایران است.

خطیب جمعه قصرشیرین گفت: انهدام خودروی نظامی رژیم غاصب اسرائیل یک فاجعه اطلاعاتی برای رژیمی که مدعی قویترین سرویس اطلاعاتی منطقه است و این نشان از قدرت حزب الله است که تمامی حرکات کافران اسرائیلی را رصد می کند.

او ادامه داد: این عملیات در روز روشن صورت گرفت و بیانگر این است که حزب الله کوچکترین ترسی از اسرائیل ندارد و امروز با کوچکترین حمله رژیم غاصب اسرائیل به مواضع حزب الله،  آسمان را برای این کفار تبدیل به جهنم می کنند.

او گفت: اگر رهبر حزب الله لبنان حرفی بگوید شعار نیست و در عمل تحقق می یابد.

وی همچنین با اشاره به انجام اقدام ها و طرح های  مختلف از سوی ستاد اربعین از مسئولان خواست تا از جوانان و مردم قصرشیرینی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز جهت اجرای این طرح ها استفاده کنند و اولویت را به افراد بومی این منطقه بدهند.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد تا با تحقق بازگشایی مرز رسمی خسروی و تردد با برکت زائران اربعین این خواسته به حق و مطالبه اصلی مرزنشینان استان کرمانشاه و شهرستان قصرشیرین محقق شود و  افزود: مردم بی صبرانه منتظر تحقق این وعده مسئولان هستند.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت دارد.
۳۰۱۲/۳۰۳۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =