۱۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۵۵
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83467140
۰ نفر

برچسب‌ها

کاهش تعهدات برجامی ایران، نتیجه بدعهدی آمریکاست

یزد - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: برداشت گام سوم و کاهش تعهدات در خصوص برجام توسط دولت ایران ، نتیجه بدعهدی آمریکا و اروپاست و این اقدام، حق طبیعی ، مسلم و قانونی ملت ایران است.

آیت الله محمدرضا ناصری در خطبه‌های نمازجمعه این هفته با قدردانی از اقدام دولت برای اجرایی‌شدن گام سوم کاهش تعهدات افزود: تاریخ انقلاب‌ اسلامی گویای این مسئله است که آمریکا و اروپا به هیچکدام از برنامه‌ها و قول‌های خود در قبال ایران پایبند نیستند.

وی ادامه داد: به جای دل بستن به غرب و اروپا باید به توان و ظرفیت‌های داخلی و بهره‌گیری از  همراهی مردم و جوانان مومن و انقلابی همراه با با ایستادگی در مقابل کفر جهانی ادامه داد.

امام جمعه یزد تصریح کرد: ایران‌ اسلامی با استفاده از جوانان فداکار و دانش‌بومی به حدی رسیده که قادر به ساخت موشک است و قطعا در سایر نیازها می‌تواند به خودکفایی برسد.

ناصری به اهمیت امر به معروف و نهی از  منکر به عنوان  فلسفه قیام امام‌حسین (ع) اشاره کرد و بر تحقق آن در  جامعه با همت و همراهی مردم و مسئولان تاکید کرد.

وی به توطئه‌های دشمنان علیه انقلاب‌اسلامی در بخش فرهنگی و اقتصادی پرداخت و هوشیاری مردم و جوانان را در برابر آنها خواستار شد.

۷۵۳۶/ ۶۱۹۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =