برجام را با مقاومت مقابل دشمنان ادامه می‌دهیم

ساری- ایرنا- امام جمعه موقت ساری گفت که برجام را همواره با مقاومت مقابل دشمنان ادامه خوهیم داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت اسلام محمد قاسمی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ساری از مسئولان خواست تا در این راستا فریب اروپائیان را نخورند و به یاد داشته باشند که آنان بدون اجازه آمریکا آب نمی خورند.

وی گفت: انقلاب اسلامی ایران با خون جوانان کشور آبیاری شده و ما حسب وظیفه همواره تابع آرمان های شهیدان و جانبازان هستیم.

خطیب نماز جمعه ساری عدم اطمینان به آمریکا و اروپا را از تاکیدات مقام معظم رهبری دانست و افزود: همه ما در حوزه های سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی پیرو رهنمودهای ایشان هستیم و فعالیت می کنیم.

او یاد آور شد: کشورهای اروپایی که اینک ادعای دوستی با ایران را دارند در جنگ تحمیلی همواره پشتیبان صدام بودند و برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی از هیچ اقدامی فروگذار نکردند.

امام جمعه موقت ساری در بخش دیگری به فصل برداشت برنج در مازندران اشاره کرد و از دولت به ویژه وزارت جهاد کشاورزی خواست حامی و پشتیبان کشاورزان بوده و دست دلالان برنج را کوتاه کند.

قاسمی همچنین از عموم شهروندان مازندران برای برگزاری سوگواری محرم قدر دانی کرد و گفت : حضور جوانان در این مراسم نشانگر اعتقاد آنان  به آموزه های دینی است.

او امر به معروف و نهی از منکر را از اهداف قیام عاشورا دانست و افزود: برگزاری نماز اول وقت همواره بایدتوسط عاشقان  اهل بیت رعایت شود.

/۱۸۹۹/۹۹۱۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =