۱۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۸
کد خبرنگار: 2083
کد خبر: 83467106
۰ نفر

برچسب‌ها

توسعه بخش کشاورزی میامی نیازمند تلاش مردم است

شاهرود - ایرنا - امام‌جمعه میامی گفت : این شهرستان دارای ظرفیت های فراوان در بخش‌های مختلف عمرانی ، اقتصادی و گردشگری است که توانمندسازی و توسعه آن نیازمند مشارکت مردم و تلاش مسئولان است .

حجت الاسلام والمسلمین قربانعلی صفایی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته میامی در حسینیه اعظم این شهر افزود: برگزاری کارگروه ها  با کارشناسان متخصص در بخش های مختلف ضروری است .

وی به آیین های ماه محرم نیز اشاره کرد و گفت:  تسلیم در برابر امر الهی از درس های مکتب سیدالشهدا (ع) است،  سازش ناپذیری و ایستادگی در مقابل دشمنان  بزرگترین درس مکتب عاشورا به بشریت است.

صفایی پور افزود : اقتدار و استقامت امام حسین (ع) و یاران باوفایش راه و رسم آزادگی و صبر را در طول تاریخ به نمایش گذاشت، و مردم ایران با پیروی از امام حسین (ع) در مقابل دشمنان ایستادگی می کنند .

وی افزود :امام حسین(ع) تنها به شیعیان و مسلمانان تعلق ندارد، درس های مکتب عاشورا برای تمام بشریت است که انسان سازی و اخلاق در آن موج می زند. 

 امام جمعه تصریح کرد : استکبار ستیزی و مقابله با ظلم از پیام های عاشوراست که عمل به آن موجب پیشرفت و توسعه می شود.

برگزاری میز خدمت توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان و اجرای مداحی و سخنرانی از برنامه های نمازجمعه این هفته میامی بود .

۷۳۵۷/۶۱۶۷

اخبار مرتبط