۱۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۵۴
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83467097
۰ نفر
امام جمعه خلخال: وحدت بین مردم و مسئولان سرمایه بزرگ ملی است

اردبیل_ایرنا _ امام جمعه خلخال گفت: وحدت و انسجام موجود بین مردم و مسئولان کشور سرمایه بزرگ ملی در مقابله با توطئه‌ها و شیطنت‌های آمریکاست و نباید به این انسجام با برخی عملکرد و اقدام‌ها خدشه وارد شود.

به گزارش ایرنا ،حجت‌الاسلام کریم اسدی در خطبه‌های نماز جمعه خلخال بیان کرد: انتظار از همه اعم از مسئولان و شخصیت‌های دیگر  پرهیز از ابراز نظرهای ضد و نقیض در موضوع‌های سیاسی از جمله برجام و آسیب به این وحدت و یکپارچی ملی است.

وی با بیان اینکه نباید در موضوع برجام به اروپایی‌ها  اعتماد کرد، گفت: همانطور که گذشته اروپایی‌ها حاکی از بی‌وفایی به عهد و همسویی آن‌ها با آمریکاست از این به بعد نیز این کشورها در روابط سیاسی با ایران اسلامی جز همراهی با دشمن شماره یک ملت ایران عمل نخواهند کرد.

خطیب جمعه خلخال اظهار کرد: هدف اروپایی‌ها افزایش فشار بر ملت ایران برای دستیابی به اهداف مشترک خود با آمریکا در جهت مقابله با روند رو به رشد انقلاب و نظام اسلامی است.

او اظهار کرد: مردم و مسئولان ما باید اروپایی‌ها را به این باور برسانند که در گام سوم  ایران در پاسخ به خروج آمریکا از برجام اقدامات شدیدتری صورت خواهد گرفت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت یاد چهار هزار شهید و جانباز فاجعه کشتار مردم انقلابی ایران در ۱۷ شهریور سال ۵۷ توسط عمال رژیم پهلوی گفت: این روز از روزهای سرنوشت ساز انقلاب اسلامی ایران است.

خلخال در جنوب اردبیل واقع است.

۷۱۱۹/۶۰۱۶

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =