چنگیز: سلطانی‌فر استقلال و پرسپولیس را به یک چشم نگاه می کند

تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: برخلاف حواشی منتشر شده وزیر ورزش و جوانان استقلال و پرسپولیس را به یک چشم نگاه می کند.

«عبدالعلی چنگیز» روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: نشست پربار و خوبی را پیشکسوتان باشگاه استقلال با وزیر ورزش و جوانان برگزار کردند. خوشبختانه «مسعود سلطانی فر» نگاه مثبتی به پیشکسوتان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دارد و از آنها به عنوان گنجینه و سرمایه‌های فوتبال ایران یاد کرد.

پیشکسوت باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: پیشکسوتان می توانند تجربیات خود را به مسئولان ورزش انتقال دهند تا باشگاه های پرهوادار به شکل درست هدایت شوند.

چنگیز تصریح کرد: انتقادات سازنده به تغییر شرایط کمک می‌کند و خوشبختانه انتقادات سازنده‌ای در نشست پیشکسوتان استقلال با وزیر ورزش و جوانان مطرح شد که سلطانی فر آنها را شنید و قول داد به این صحبت‌ها که دلسوزانه بود توجه کند.

وی تاکید کرد: بسیاری از صحبت‌هایی که درباره پرسپولیس بودن وزیر ورزش و جوانان گفته می شود به دور از واقعیت است. او در این جلسه از اقدامات شبانه روزی برای این‌که استقلال از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته نشود حرف زد و اعلام کرد وقتی فردی به عنوان مسول ورزش کشور انتخاب می‌شود برایش پرسپولیس و استقلال فرقی ندارد و دو تیم بزرگ پایتخت را به یک چشم نگاه می‌کند.

پیشکسوت استقلال در پایان گفت: سلطانی فر اطلاعات دقیقی از شرایط استقلال داشت و درباره وضیعت این تیم گفت استقلال در دو هفته ابتدایی لیگ برتر با بدشانسی روبرو شد که در دقیقه ۹۵ دروازه‌اش باز شد و به پیروزی نرسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =