۱۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۵۷
کد خبرنگار: 1027
کد خبر: 83467070
۰ نفر

برچسب‌ها

حمله با سلاح سرد به یک مدرسه ابتدایی در مارسی فرانسه

تهران - ایرنا - حمله با سلاح سرد در یکی از مدارس ابتدایی مارسی یک زخمی بر جای گذاشت.

به گزارش رسانه های فرانسوی، یک جوان ۱۷ ساله حوالی ساعت ۶ و ۳۰ تا ۶ و ۴۰دقیقه امروز جمعه با سلاح سرد به بوفه یک مدرسه ابتدایی از گروه مدرسه ای "لاپولین" در جنوب شرقی فرانسه حمله ور شده و یک کارمند زن مسوول مراقبت از کودکان در بوفه را با چاقو زخمی کرد و یک کارمند دیگر را با مشت مورد ضرب و شتم قرار داد.

این مهاجم که به گفته منابع پلیس، پیراهنی بر تن نداشت و "بسیار هیجان زده" بود، هنگام فرار یک رهگذر مرد را هم مورد ضرب و شتم قرار دارد.

آسیب دیدگان این حادثه به اورژانس انتقال داده شده اند و در زمان حاضر مشخص نیست که انگیزه های فرد مهاجم از این اقدام چه بوده است.

به نوشته رسانه های فرانسوی، هم اینک نیروهای پلیس در محل حادثه حضور دارند.شبکه سه تلویزیونی فرانسه گزارش کرد: فردی که احتمالا عامل این حمله بوده، حوالی ساعت ۸ و در نزدیکی های محل حادثه دستگیر شده و تحقیقات در این زمینه به پلیس قضایی ارجاع شده است.

رادیو "فرانس بلو" گزارش کرد: در این حادثه که در بلوار "رومن رولان" در منطقه ۹ مارسی رخ داده یکی از قربانیان با یک ضربه چاقو از ناحیه شکم و دیگری که قصد مداخله داشت، با چندین ضربه مورد حمله قرار گرفته است.

۶ کارمند دیگر بوفه هم از شدت حمله دچار شوک شده اند.

هفته گذشته نیز در حمله ۲فرد ضارب در شهر لیون یک نفر کشته و ۶ تن زخمی شدند. این حمله با چاقو و در نزدیکی یک ایستگاه مترو رخ داد.


اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =