حوادث رانندگی شرق سمنان سه کشته و ۱۰ مصدوم برجا گذاشت

شاهرود- ایرنا - معاون مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: براثر وقوع ۲ حادثه رانندگی در روز جمعه سه تن کشته و ۱۰ تن دیگر مصدوم شدند.

ناصر سلمانپور در گفت و گو با ایرنا افزود: ساعت ۶ و ۱۳ دقیقه یک دستگاه خودروی پژو پارس در جاده شاهرود - دامغان بعد از شهرک صنعتی واژگون شد.
 وی ادامه داد : در این حادثه هفت تن  مصدوم و یک کودک یک ساله در صحنه فوت کرد.

سلمانپور با بیان این که مصدومان با سه دستگاه آمبولانس اورژانس به بیمارستان امام حسین (ع) منتقل شدند، افزود:  حال ۲ کودک  ۲ و سه ساله رضایت بخش نیست ، با این همه ، پزشکان این بیمارستان برای نجات آن ها تلاش می کنند.

معاون مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: ساعت هفت و ۳۸دقیقه نیز یک دستگاه خودروی چینی چری در محدوده ۶۰ کیلومتری محور شاهرود - طرود واژگون شد که ۲تن کشته و سه تن نیز مصدوم شدند.

  وی گفت: مصدومان با ۲ دستگاه آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند.
مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود با ۴۰ کارشناس در ۱۵ پایگاه جاده‌ای، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می‌کند.
همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی در این مرکز آماده است.

۷۳۵۸/۶۱۶۷

اخبار مرتبط