مسابقات پرس سینه قهرمانی باشگاه‌های کشور در مریوان پایان یافت
مسابقات پرس سینه قهرمانی باشگاههای کشور در مریوان

سنندج - ایرنا - مسابقات پرس سینه قهرمانی باشگاه‌های کشور در مریوان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

رئیس اداره ورزش و جوانان مریوان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مسابقات به مدت چهار روز از ۱۲ شهریور به میزبانی مریوان در سالن آمفی تئاتر نشاط برگزار شد.

 منوچهر نصری افزود: این مسابقات در پایان چهار روز رقابت سخت و نفس گیر با درخشش ورزشکاران کردستانی  به کار خود پایان داد و نفرات و تیم های برتر جهت حضور در تیم ملی مشخص شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مریوان یادآور شد: در رده نوجوانان تیم کردستان مقام اول، مازندران مقام دوم و تیم استان چهارمحال و بختیاری مقام سوم را کسب کردند.

وی اضافه کرد: در رده جوانان نیز تیم کردستان مقام اول ، مازندران مقام دوم و تیم استان چهارمحال و بختیاری مقام سوم را از آن خود کردند.

نصری گفت: در رده بزرگسالان نیز تیم اصفهان مقام اول، کرمانشاه مقام دوم و تیم استان گیلان نیز مقام سوم را بدست آورد و تیم کردستان در جایگاه چهارم ایستاد.

وی اظهار داشت: در رده پیشکسوتان هم تیم اصفهان مقام اول، کردستان مقام دوم و تیم استان خوزستان مقام سوم را بدست آوردند.

وی یادآور شد: در این دوره از مسابقات بیش از ۴۴۰ ورزشکار از سراسر کشور حضور داشتند و تیم کردستان نیز با هشت ورزشکار که همگی از مریوان بودند، در این دوره حضوری موفق داشت.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مریوان اضافه کرد: این مسابقات با حضور مجتبی ملکی نائب قهرمان قویترین مردان ایران، رکورددار اسکات جهان و رئیس کمیته پاورلیفتینگ فدراسیون بدنسازی جمهوری اسلامی ایران  برگزار شد.   

شهرستان مریوان با جمعیت بیش از ۱۷۰ هزار نفر در فاصله ۹۰ کیلومتری از غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.

۷۳۵۴ / ۳۰۳۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =