درخواست تحریم شهردار تهران نشانه پریشانی مدعیان آزادی است

تهران- ایرنا - عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: درخواست تحریم شهردار تهران از سوی سفیر آمریکا در آلمان نشانه پریشانی مدعیان آزادی در دنیاست.

به گزارش روز جمعه ایرنا مجید فراهانی با انتشار مطلبی در صفحه توییتر خود به موضوع درخواست تحریم شهردار تهران از سوی سفیر آمریکا در آلمان اشاره کرد.
وی نوشت: «درخواست تحریم شهردار تهران به عنوان مدیر غیر دولتی از سوی سفیر آمریکا در آلمان که اساساً در تاریخ بی سابقه است، نشانه روشنی از بی قانونی، سراسیمگی و پریشانی مدعیان منزوی آزادی در دنیاست که منطق ملت ایران و شنیدن صدای آن را سنگی بر شیشه عمر گردن کلفتی های خود می دانند».
چندی پیش رسانه ها خبر دادند که شهردار تهران به همراه هیاتی متشکل از یک نفر از اعضای شورای شهر تهران و چند تن از مدیران تخصصی شهرداری دوشنبه ۱۱ شهریور راهی اتریش و پس از آن آلمان می شود. 

این سفر بنا به دعوت مدیرکل سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) و همچنین دعوت همتایان خود در شهرهای وین و برلین انجام می‌شود.

شهردار تهران در این سفر، ابتدا در اجلاس یونیدو با عنوان «پلی برای شهرها و ایجاد ارتباط میان شهرها از طریق تکنولوژی‌های نسل جدید» که در مقر سازمان ملل در وین برگزار می شود، حاضر خواهد شد. 
حناچی در این اجلاس در پنل تخصصی و میزگرد شهرداران سخنرانی خود را ارائه می دهد.  
تهرام/۷۲۴۴//۶۱۳۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =