۱۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۳
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83466998
۰ نفر

برچسب‌ها

نفرات برتر مسابقات دوگانه آزاد کشور مشخص شدند

کرمانشاه- ایرنا- مسابقات دوگانه آزاد کشور که در ۲ رده سنی ۱۲ تا ۱۶ سال و ۱۶ سال به بالا به میزبانی کرمانشاه برگزار شد، با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش روز جمعه خبرنگار ایرنا، در مسابقات رده سنی ۱۲ تا ۱۶ سال، ورزشکاران ابتدا مسیری به طول هزار و ۲۵۰ متر را پیموده، سپس مسافت ۵۰۰ متری را شنا کردند و نهایتا هزار و ۲۵۰ متر دیگر را دویدند و نفرات برتر آن نیز مشخص شد.

بر این اساس، پوریا احمدی از آذربایجان غربی، حسین فخار از البرز و مهدی آنایی از آذربایجان شرقی به ترتیب مقام های اول تال سوم را به خود اختصاص دادند.

فرید هادی‌پور از کهگیلویه و بویراحمد، سیدرسا حسینی از آذربایجان شرقی، شاهین لطف‌الهی، کیان بوجار، محمدپارسا رنج‌ پروری، متین محمدی و آدیان مرادی همگی از کردستان نیز به ترتیب مقام های چهارم تا دهم را به خود اختصاص دادند.

در رده سنی بالای ۱۶ سال نیز ورزشکاران ابتدا مسیر ۲ هزار و ۵۰۰ هزار متری را پیموده و سپس در مسافت هزار متری شنا کردند و در نهایت نیز یک مسافت ۲ هزارو ۵۰۰ متری دیگر نیز دویدند.

در پایان این رقابت مهیج پارسا محجوب از کرمانشاه، سیدحسن بابایی از قزوین و جواد حسینی از مازندران حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

مبین میزبان از آذربایجان شرقی، آرین قله‌نوئی از قزوین، عباس جهانگیری از آذربایجان شرقی، منصور عبدی از کردستان، رامتین کاظمی از مازندران، آریز میرزایی از کردستان و محمدجواد کریمی از البرز نیز به ترتیب چهارم تا دهم شدند.

در این رقابت ها و در رده سنی ۱۲ تا ۱۶ سال حدود ۶۰ ورزشکار و در رده سنی بالای ۱۶ سال نیز نزدیک ۴۰ شرکت کننده باهم به رقابت پرداختند.

به نفرات اول تا سوم هر ۲ رده رده سنی به ترتیب ۳۵۰، ۲۰۰ و ۱۰۰ میلیون ریال پاداش نقدی اهدا شد.

این مسابقات در سراب نیلوفر کرمانشاه برگزار شد.

۷۴۵۸/۳۰۳۳

برچسب‌ها