کلنگ ساخت ٦هزار واحد مسکونی کمیته امداد در سیستان و بلوچستان به زمین زده شد

زاهدان- ایرنا- کلنگ ساخت ٦ هزار واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد حضرت امام(ره) در سیستان و بلوچستان امروز/جمعه/ با حضور رئیس کمیته امداد امام (ره) کشور و استاندار این استان در شهرستان خاش به زمین زده شد.

 استاندار سیستان و بلوچستان در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران گفت: در سال‌های اخیر اقدامات خوبی از سوی کمیته امداد حضرت امام(ره) کشور در حوزه توانمندسازی مددجویان این استان انجام شده است.

وی گفت: هم‌اینک از ٧٠٥ هزار خانوار زیر پوشش کمیته امداد ١٠٥ هزار خانوار در سیستان و بلوچستان از خدمات این نهاد مقدس بهره می برند.

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه انتظار داریم سهم مشارکت‌های مردمی این استان در امور کمیته امداد بیشتر شود؛ تصریح کرد: مجموع مشارکت‌های مردمی در سطح کشور ٦٠ میلیارد تومان بوده است.

وی ادامه داد: فاصله غنی و فقیر در سیستان و بلوچستان بسیار زیاد است که باید تلاش شود فرهنگ کمک و انفاق بیش از پیش در جامعه گسترش یابد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور هم گفت: طی تفاهم‌نامه‌ مشترک کمیته امداد با سازمان برنامه و بودجه کشور مقرر شد ٦ هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان سیستان و بلوچستان ساخته شود که هزار واحد آن در شهرستان خاش است.

سیدمرتضی بختیاری افزود: برای توانمندسازی خانواده کمیته امداد در سیستان و بلوچستان ٩ هزار شغل هدف گذاری شده بود که بعد از بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های مددجویان بر اساس ظرفیت‌های مشاهده شده این رقم به ١٢ هزار شغل افزایش داده شد.

۹۹۱۴**۳۲۱۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =