۱۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۱۹
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83466927
۰ نفر

برچسب‌ها

جدال نمایندگان کرمانشاه با تیم‌های مشهدی در لیگ برتر فوتسال و هندبال

کرمانشاه- ایرنا- هفته‌های یازدهم و چهاردهم لیگ‌های برتر فوتسال و هندبال باشگاه‌های کشور در حالی برگزار می‌‍شود که شاهین کرمانشاه و زاگرس اسلام‌آبادغرب در دیدارهایی حساس به مصاف تیم‌های فرش آرا و سربداران سبزوار ۲ نماینده استان خراسان رضوی می‌روند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور، تیم تازه اوج گرفته شاهین کرمانشاه در دیداری حساس و تعیین‌کننده مهمان فرش آرا یکی از تیمهای مدعی رقابتهای امسال است که تاکنون توانسته نتایج خوبی را کسب کند.

تیم شاهین که پس از چهار شکست و سه تساوی متوالی موفق شد ۲ پیروزی و یک تساوی مقابل تیمهای بالانشین جدول کسب کند به هفته ها قعرنشینی خود در جدول پایان داد و توانست چند پله ای را در جدول صعود و با ۱۰ امتیاز خود را به مکان دهم برساند.

نماینده فوتسال کرمانشاه در لیگ برتر که رفته رفته توانست خود را در مسابقات پیدا کند هفته گذشته دست به کار بزرگی زد و توانست سن ایچ صدرنشین را متوقف کند، این در حالیست که تا اواسط نیمه دوم از حریف قدرتمند خود هم جلو بود.

شاهین در حالی برای تداوم موفقیتهای سه هفته اخیر خود با فرش آرا دیدار می‌کند که حریف مشهدی اش با ۱۶ امتیاز رده چهارم را به خود اختصاص داده و حتی نیم نگاهی به رده دوم جدول نیز دارد.

دیدارهای تیمهای فوتسال شاهین کرمانشاه و فرش آرا از ساعت ۱۸ امروز (جمعه - ۱۵ شهریور) در شهر مشهد برگزار می‌شود.

تلاش زاگرس برای رسیدن به رده دوم جدول

در رقابتهای لیگ برتر هندبال باشگاههای کشور نیز زاگرس اسلام آبادغرب در دیداری خانگی به مصاف سربداران سبزوار می‌رود تا با پیروزی در این دیدار خانگی به رده دوم جدول باز گردد.

تیم زاگرس که از سه دیدار قبلی خود صاحب ۲ پیروزی برابر زغال سنگ طبس و ستارگان دشستان شده و برابر ذوب آهن نیز تن به شکست داده است، در چهارمین دیدار برای اینکه به رده دوم جدول صعود کند چارهای جز پیروزی ندارد.

این تیم امسال در گروه اول حریفی سرسخت به نام نیروی زمینی کازرون دارد که هر چهار مسابقه قبلی خود را پیروز شده و با هشت امتیاز مقتدرانه بر صدر جدول تکیه زده است.

تیم زاگرس اسلام آبادغرب اکنون با سه مسابقه و چهار امتیاز و البته یک بازی کمتر که امروز انجام می‌شود در رده سوم جدول رده بندی گروه خود قرار دارد و سربداران سبزوار نیز با ۲ امتیاز رده پنجم را به خود اختصاص داده است.

دیدار تیمهای زاگرس اسلام آبادغرب و سربداران سبزوار از ساعت ۱۶ امروز (۱۵ شهریور) در سالن انقلاب شهر اسلام آبادغرب برگزار می‌شود.

۷۴۵۸/۳۰۳۳

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =