۱۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۱۶
کد خبرنگار: 2099
کد خبر: 83466737
۰ نفر

برچسب‌ها

اشتغالزایی در هرمزگان با توسعه فعالیت شرکت های دانش بنیان

بندرعباس- ایرنا- توسعه فعالیت شرکت های دانش بنیان در هرمزگان منجر به ارتقای سطح تولید و ایجاد اشتغال و ثروت برای این استان خواهد شد.

جذب نخبگان موجب تحول های بزرگ و سازنده در هرمزگان از جمله در حوزه تولید، درآمدزایی و اشتغال خواهد شد و این امر منشاء پویایی بیشتر در استان است.

استاندار هرمزگان اظهار داشت: یکی از مهمترین محورها و برنامه‌های ما در هرمزگان، فراهم کردن فضا برای فعالیت نخبگان و افراد توانمند علمی در راستای تولید محصولات مبتنی بر دانش و پژوهش است.

فریدون همتی شامگاه پنجشنبه در نشست کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری هرمزگان گفت: با همت و تلاش مجموعه پارک علم و فناوری استان و کمک های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برج علم و فناوری هرمزگان در بندرعباس آماده شده و به زودی افتتاح خواهد شد.

وی افزود: برج علم و فناوری هرمزگان به یک مرکز کاملا علمی، تحقیقاتی و پژوهشی و فضایی برای گفتگو و تبادل نظر نخبگان، اساتید و دانشگاهیان تبدیل می شود.

همتی تصریح کرد: در این برج فضا و امکانات مناسب برای حضور و فعالیت مراکز رشد فناوری و شرکت های دانش بنیان فراهم شده است.

استاندار هرمزگان تاکید کرد: باید بنیاد نخبگان هرمزگان و پارک علم و فناوری همکاری بیشتری با یکدیگر داشته و فضا جهت تعامل و همکاری بیشتر نخبگان و دانشگاهیان و کارآفرینان ایجاد شود.

۷۱۹۸/۶۰۴۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =