تیم فوتبال تام کهگیلویه در هفته اول لیگ دسته سوم کشور یک امتیاز کسب کرد

یاسوج - ایرنا- ۲ تیم فوتبال تام کهگیلویه و عقاب شیراز در هفته اول لیگ دسته سوم فوتبال کشور با تقسیم امتیازات به تساوی رضایت دادند.

مدیرعامل تیم فوتبال تام کهگیلویه عصر پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در هفته اول لیگ دسته سوم کشور تام کهگیلویه به نمایندگی از استان کهگیلویه وبویراحمد به مصاف عقاب شیراز رفت.

ایرج کاظمی جو با اشاره به حساسیت زیاد این مسابقه افزود: تام با یک بازی منسجم و درگیرانه دقیقه ۱۳ صاحب یک ضربه آزاد شد.

وی گفت: زاهد ارجمند با یک ضربه آزاد دیدنی توپ را به تور دروازه عقاب چسباند.

کاظمی جو بیان کرد: حملات زهردار تیم عقاب بعد از دریافت گل با دفاع منسجم و هماهنگ تام یکی پس از دیگری به هدر رفت.

وی اضافه کرد: نیمه اول بازی با برتری یک بر صفر تام به پایان رسید.

کاظمی جو تصریح کرد: نیمه دوم عقاب شیراز که از حمایت هواداران خود بهره‌ می‌برد توانست حملات زیادی را به روی دروازه تام ایجاد کند.

وی با اشاره به لیز بودن و کیفیت پایین زمین بازی تصریح کرد: در دقیقه ۸۶ ، داور برخورد مشکوک مدافع تام با بازیکن شیرازی را پنالتی تشخص داد و بازی مساوی شد.

کاظمی جو با بیان اینکه بعد از دریافت گل مساوی حملات زیادی روی دروازه عقاب شیراز انجام شد افزود: داور برخورد مدافع عقاب با مهاجم تام را پنالتی تشخیص نداد و امتیازات تقسیم شدند.

وی افزود: تام کهگیلویه در هفته دوم میزبان تیم المپیک درون است. 

بر  اساس قرعه کشی تیم های لیگ دسته سوم کشور  در ۵ گروه ۱۳ تیمی تقسیم شدند که در پایان مرحله اول مسابقات تیم های اول و دوم هر گروه به صورت مستقیم به مرحله دوم صعود خواهند کرد.

 در این رقابتها، ۶۵ تیم در ۵ گروه ۱۳ تیمی بصور تک دوره ای با یکدیگر به رقابت می پردازند و در پایان نیز از هر گروه دو تیم به مرحله پایانی لیگ دسته سوم صعود می کند. 

۷۵۳۱/۶۱۱۰


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =