دانشگاه بهترین سنگر برای مقابله با هجمه‌های دشمن است

قزوین - ایرنا - جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج) قزوین، دانشگاه‌ها را بهترین سنگر برای مقابله با هجمه‌های دشمن دانست و گفت: در این بین مسئولان دانشگاه‌ها، اساتید و دانشجویان هرکدام رسالت خاصی دارند.

سرهنگ پاسدار حمزه برین روز جمعه در دیدار با رییس جدید دانشگاه فرهنگیان قزوین اظهار داشت:روزی بود که همه ما می‌گفتیم جبهه‌ها دانشگاه‌اند و امروز این مهم بیش از همیشه عینیت پیدا کرده است و می‌توانند الگوی صحیحی از تربیت و انسان سازی را برای دنیا به نمایش بگذارند.

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین با تاکید بر این که شاخصه های اخلاص و تدبیر در دانشگاه ها را برای مقابله با هجمه های دشمن باید جدی گرفت،گفت: باید بدانیم اخلاص و تدبیر در هشت سال دفاع مقدس چه تاثیری داشته که توانست ما را با سربلندی به پیروزی برساند و به تعبیر رهبر معظم انقلاب دانشگاه خود جبهه شده و امروز در حوزه دفاع از آرمان های انقلاب جنگ به دانشگاه‌ها منتقل شده است.

برین تاکید کرد: امروز راز موفقیت در برابر هجمه‌های دشمنان خارجی و شیطنت‌ها داخلی در دانشگاه‌ها اخلاص و تدبیر است که می تواند ما را به منزل مقصود برساند.

سرهنگ برین توضیح داد: مجموعه قرارگاه پیشرفت و آبادانی برای هر نوع همکاری اثربخش در داخل و خارج از استان با مجموعه دانشگاه ها آماده است.

۹۹۲۵*۳۰۱۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =