رتبه برتر البرز در انتصاب پست های مدیریتی بانوان

کرج - ایرنا - پس از تاکید دولت مبنی بر تحقق سهم ۳۰درصدی زنان در پست های مدیریتی استان البرز توانست خود را در زمره استان های برتر کشور قرار دهد.

به گزارش ایرنا، استاندار البرز می گوید که براساس آمار انتشار یافته از سوی مرکز مطالعات زنان، البرز در انتصاب بانوان در پست های مدیریتی سال ۹۸ موفق عمل کرده است.

عزیزاله شهبازی روز پنجشنبه افزود: تحقق وعده های دولت در استان را با تعصب دنبال می کنم.

وی ادامه داد: یکی از برنامه های اصلی دولت تدبیر و امید تحقق سهم ۳۰ درصدی بانوان در مناصب دولتی تا پایان برنامه ششم توسعه است که این امر به جد در البرز دنبال می شود.

شهبازی با بیان اینکه برای نخستین بار در تاریخ البرز ۲ بانو به عنوان معاونان فرمانداری های فردیس و نظرآباد منصوب شدند، گفت: علاوه بر تلاش های صورت گرفته طی مکاتبه ای از مدیران استان و فرمانداران خواسته شد که در پست های خالی خود از ظرفیت بانوان توانمند استان بهره گیرند.

وی افزود: در این زمینه با تدابیری که اندیشیده شد مجمع مشورتی بانوان البرز در هفته دولت امسال به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد.

استاندار البرز عنوان کرد: بر این باور هستم که باید به شکل ویژه تری به حوزه بانوان و بهره گیری از توانمندی ها و ظرفیت های آنها در استان توجه داشته باشم.

وی گفت: اکنون با اقداماتی که صورت گرفته موفق شدیم طی ۹ ماه اخیر جایگاه البرز را در حوزه بانوان و به ویژه انتصاب آنها در پست های مدیریتی ارتقا دهیم و به طور قطع این روند تداوم خواهد یافت.

۸۰۲۹/ ۶۱۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =