از رقابت برای تصاحب صدر جدول تا تلاش برای فرار از قعرنشینی

اصفهان- ایرنا- تیم‌های اصفهانی حاضر در لیگ برتر فوتسال کشور در هفته یازدهم این رقابت‌ها، شرایط متفاوتی را برای تصاحب صدر و فرار از قعر جدول دارند.

دیدارهای لیگ برتر فوتسال کشور در هفته یازدهم، فردا جمعه ۱۵ شهریور از ساعت ۱۸ در شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود و در جریان آن تیم‌های گیتی پسند اصفهان و هایپر شهر شاهین‌شهر با حریفان خود سن‌ایچ ساوه و مقاومت البرز بازی خواهند کرد.

تیم گیتی پسند که با هدایت حمید بی‌غم در رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر کشور توانست با درخشش بازیکنان جوان و با تجربه‌های خود نتایج خوبی را کسب کند، تا پایان هفته دهم با ۱۹ امتیاز پس از سن‌ایچ ساوه ۲۰ امتیازی، در رده دوم لیگ برتر فوتسال کشور قرار گرفت.

گیتی پسند سال گذشته در فینال رقابت‌ها با شکست در برابر مس سونگون ورزقان نایب قهرمان شد.

این تیم فردا جمعه در ساوه برابر سن‌ایچ به عنوان تیم نخست لیگ برتر فوتسال کشور برای صدرنشینی رقابت خواهد کرد و در صورت پیروزی می‌تواند جایگاه نخست را تا پایان هفته یازدهم از آن خود کند.

با این حال، دیگر تیم نماینده استان اصفهان در رقابت های لیگ برتر فوتسال یعنی هایپر شهر شاهین‌شهر، روزگار خوبی ندارد زیرا هم‌اکنون در جدول ۱۴ تیمی لیگ برتر رتبه ۱۳ را با هشت امتیاز در اختیار دارد؛ تیمی که در دیدارهای ابتدایی فصل نتایج خوبی به دست آورد، ولی رفته رفته این روند تغییر کرد و سیر نزولی یافت.

در پایان هفته نهم لیگ برتر فوتسال، مسوولان هایپر شهر، سعید رستمی، سرمربی جوان تیم را با توجه به نتایج ضعیف برکنار کردند و مربی تیم یعنی مهدی مصطفوی، جانشین وی شد.

هایپر شهر که در دیدار هفته گذشته باخت ۵ بر ۳ در برابر تیم سوهان محمد سیما قم را در کارنامه‌اش ثبت کرده، این هفته دومین دیدار خود را با سرمربی جدیدش تجربه می‌کند.

 این تیم جمعه هفته جاری در شاهین‌شهر رویاروی مقاومت البرز به میدان خواهد رفت که در جدول رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور با ۱۰ امتیاز در رده یازدهم قرار دارد.

تیم فوتسال هایپر شهر برای فرار از انتهای جدول با سرمربی جدید خود نیاز به پیروزی‌های متوالی و کسب امتیازات لازم در دیدارهای خانگی و خارج از خانه دارد تا خود را به میانه‌های جدول بکشاند و برای علاقه‌مندان نوید روزهای خوبی را بدهد.

تیم فوتسال هایپر شهر شاهین‌شهر فصل گذشته در رقابت‌های لیگ دسته یک توانست در نیمه نهایی با نتیجه ۷ بر ۳ سفیر گفتمان تهران را شکست دهد و برای نخستین‌بار به لیگ برتر فوتسال کشور راه یابد.

اصفهان پس از پنج سال در فصل جاری لیگ برتر فوتسال کشور با حضور تیم‌های گیتی پسند و هایپر شهر شاهین‌شهر ۲ نماینده دارد که موجب شده تا تنور لیگ برتر فوتسال در این استان داغ‌تر از گذشته باشد.

تیم هایپر شهر هم اکنون با هشت امتیاز در رده ۱۳ لیگ ۱۴ تیمی فوتسال کشور قرار دارد و گیتی پسند اصفهان نیز با ۱۹ امتیاز دوم است.

۸۱۱۴/۶۰۲۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =