تمامی ابزارهای مشروع را برای دفاع از حق خود استفاده می‌کنیم

تهران-ایرنا- وزیر دفاع و نیروهای مسلح کشور گفت: با صدای رسا در کنفرانس امنیتی اخیر مسکو اعلام کردیم هرگز زیر بار زور و ذلت نخواهیم رفت و برای دفاع از حق حیاتی ملت شریف ایران اسلامی از تمامی ابزارهای مشروع خود با قدرت استفاده خواهیم کرد.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ حاتمی در مراسم تکریم و معارفه رئیس جدید سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع، با تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدا.. الحسین(ع)  با اشاره به جایگاه حساس وزرات دفاع اظهار داشت:  کارشناسان و خبرگان، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را  از منظرهای متفاوت صنعتی، دفاعی، خدماتی، مهندسی ، سیاسی و دیپلماسی،حقوقی ، علمی و فناورانه  نگاه و مورد ارزیابی قرار می دهند.  

امیر سرتیپ حاتمی با اشاره به بیان و اعلام قدرت ملی از منظر دیپلماسی دفاعی گفت: همانطور که مولا و مقتدایمان حضرت سید الشهدا( ع) به ما "هیهات من الذله" را آموخت؛ هرگز زیر بار زور و ذلت نخواهیم رفت.

وزیر دفاع در بیان مصداقی دیگر از فعالیت های وزارت دفاع با اشاره به خانواده بزرگ نیروهای مسلح، گفت: ما در حوزه خدماتی افتخار داریم که به بیش از  ۵ میلیون نفر از خانواده های بزرگ نیروهای مسلح در کشور خدمات درمانی و معیشتی و ... ارائه می کنیم و همواره به این خدمت رسانی خود می بالیم.

وی با بیان اینکه ما در وزرات دفاع نگاه یک بُعدی نداریم و همه مولفه های تولید امنیت و قدرت را به صورت هماهنگ تلاش داریم توسعه دهیم، تصریح کرد: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح  یک مجموعه قدرت ساز برای نظام اسلامی بوده است که در مسیر پیشرفت و تعالی هر روز پنجره جدیدی از نوآوری های دفاعی را برای نیروهای مسلح آماده کنیم که در پرتو آن نیروهای مسلح توانسته اند امنیت با ثبات و مستحکمی را برای کشور به ارمغان آورند.

امیر سرتیپ حاتمی با بیان اینکه هر یک از مولفه های قدرت دفاعی دارای اولویت های مهمی است گفت: از جنبه نگاه "قدرت ساز" به وزارت دفاع، مهمترین اولویت، منابع و سرمایه های انسانی ارزشمند هستند که تمامی پیشرفت ها، خلاقیت و موفقیت و تولید قدرت بازدارنگی فعال نیز مرهون مجاهدت های این عزیزان است.
وزیر دفاع با بیان اینکه امروز دشمنان سرمایه های انسانی ما را به عنوان هسته اصلی پیشرفت و تعالی مورد هجوم و شبیخون سنگین قرار داده اند گفت: تمامی مسئولان و مدیران وزارت دفاع به خصوص سازمان عقیدتی سیاسی در عرصه صیانت از کارکنان متخصص و متعهد وزارت دفاع و ارتقاء معنویت و بصیرت افزایی نقش حساسی را عهده دار اند.
امیر حاتمی با بیان اینکه نگاه ما به منابع انسانی بایستی  نگاهی راهبردی باشد گفت: تمامی عناصر وزارت دفاع باید با هم افزایی،  تشریک مساعی، همفکری و اتحاد برادرانه برای ساختن لشکر قدرتمند و  پا در رکاب حضرت ولیعصر(عج) و نایب برحقشان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.
وزیر دفاع در پایان با اشاره به خدمات ۷ ساله رئیس سابق سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع از زحمات حجت الاسلام و المسلمین قندهاری قدرانی و با تبریک این انتصاب به حجت الاسلام و المسلمین سید ضیاء الدین آقا جان پور رئیس جدید سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع  برای وی از درگاه خداوند متعال آروزی توفیق و موفقیت روز افزون را در سنگر خطیر و ارزشمند عقیدتی سیاسی وزارت دفاع خواستار شد.  

 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =