۱۴ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۰۷
کد خبرنگار: 2087
کد خبر: 83465942
۰ نفر

برچسب‌ها

پیچ حادثه‌ساز جاده زمان‌آباد بیارجمند اصلاح شد

شاهرود-ایرنا- پیچ توچال در ۱۲۰ کیلومتری مسیر بیارجمند - زمان آباد که تا کنون موجب وقوع چند حادثه شده ، اصلاح شد.

قربان شیخ رییس اداره راه بیارجمند پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، با اشاره به اجرای عملیات شانه سازی و اصلاح شیب شیروانی در این محور به طول چهار کیلومتر، اظهار داشت: برای این عملیات ۱۵ هزار متر مکعب خاکریزی و ۸۵۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

وی از آغاز ساخت یک دستگاه پل در کیلومتر ۱۰ محور روستایی رضاآباد خبر داد و افزود: بر اثر بارندگی و سیل در خرداد سال گذشته، پل قبلی این مسیر تخریب شده بود که اکنون با هزینه ۶۰۰ میلیون ریال بازسازی می شود.

رئیس اداره راه  بیارجمند تنقیه سر دهانه پل ها و آبروها و نیز پاکسازی بستر رودخانه های بیارجمند را از دیگر فعالیت های عوامل راهداری این اداره در تابستان برشمرد و یادآور شد: بر اثر بارندگی و سیل راه های اصلی و فرعی و همچنین راه های روستایی بیارجمند مسدود و دچار آبگرفتگی شده بود که پاکسازی شد.

سیل فروردین امسال در شهر بیارجمند بیش از ۱۵ کیلومتر راه روستایی و شهری و ۱۵ دستگاه پل را تخریب کرده و به روکش ۱۲ کیلومتر از جاده های این منطقه آسیب زد.خسارت وارد شده به راه های بیارجمند ۱۲ میلیارد ریال اعلام شده است.

شهر بیارجمند، مرکز بخش بیارجمند شهرستان شاهرود در ۱۱۰ کیلومتری جنوب شرق شاهرود قرار گرفته و تا سمنان ۳۱۰ کیلومتر فاصله دارد.
این بخش با بیش از ۱۰ هزار نفر جمعیت ۴۰ روستا دارد.

7359/6167

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha