۱۴ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۰
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83465919
۰ نفر

برچسب‌ها

سارا بهمنیار عازم مسابقات لیگ جهانی کاراته شد

رشت - ایرنا - سارا بهمنیار کاراته کار جوان گیلانی عازم لیگ برتر کاراته وان در ژاپن شد.

مسئول روابط عمومی هیات کاراته استان گیلان روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم های ملی کاراته مردان و بانوان ایران برای شرکت در پنجمین مرحله لیگ برتر کاراته وان عازم ژاپن شدند  که سارا بهمنیار از گیلان نیز جز ملی پوشان است.

سیدفرهاد فقیه زاده افزود: این کاراته کار شایسته گیلانی که به همراه تیم ملی کاراته بانوان ایران در این دوره از رقابت ها حضور یافته ، در وزن ۵۰- کیلوگرم به مصاف رقبای خود خواهد رفت و امیدواریم  با درخشش در این مسابقات مقام شایسته ای را کسب کند.

وی ادامه داد: پنجمین مرحله لیگ برتر کاراته وان از روز جمعه ۱۵ شهریور ماه با حضور ۶۴۹ کاراته کار از ۷۹ کشور در توکیو ژاپن آغاز می شود که کاراته کاران حاضر در این دوره از رقابت ها در دو بخش کاتا و مبارزه  و به مدت سه روز با هم رقابت می کنند.

مسئول روابط عمومی هیات کاراته گیلان خاطرنشان کرد: علاوه بر حضور سارا بهمنیار ملی پوش گیلانی در تیم ملی بانوان ، سیده ستاره موسوی مربی ارزشمند گیلانی نیز به عنوان سرمربی تیم ملی کاراته بانوان ایران در این مسابقات حضور خواهد یافت و بانوان کاراته کار را هدایت می کند.

سارا بهمنیار کاراته کار گیلانی که اسفند سال گذشته مدال نقره لیگ جهانی وان اتریش را کسب کرد، در وزن ۵۰- کیلوگرم موفق به کسب مدال نقره مسابقات امیدهای جهان در اسپانیا، مدال نقره مسابقات امیدهای آسیا در قزاقستان و همچنین مدال نقره لیگ جهانی کاراته وان ژاپن شده بود. وی همچنین سال گذشته در اولین حضورش در تیم ملی بزرگسالان توانست در رقابت‌های جهانی اسپانیا مدال برنز کسب کرده و به عنوان اولین بانوی گیلانی دارنده مدال جهانی در رشته کاراته معرفی شود.

۷۲۸۵ /6030

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =