راه‌های خراسان شمالی حال‌وروز خوشی ندارند

بجنورد - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: حوزه راه این استان سالها از نظر تخصیص اعتبارات دچار کم‌لطفی بوده و خراسان شمالی در این بخش با وضعیت مطلوب فاصله زیادی دارد.

به گزارش ایرنا رضا رجب زاده روز چهارشنبه در کمیسیون ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی این استان اظهار داشت: البته وضعیت این استان در حوزه حمل و نقل نسبت به قبل از تاسیس استان، بهبودی غیرقابل انکار یافته اما همچنان باید برای جبران عقب ماندگی های این حوزه برای جذب اعتبارات ملی تلاش کنیم.

وی افزود: خراسان شمالی از نظر شاخص ایمنی راه ها در رده های میانی کشور است و هرگونه غفلت متولیان این حوزه می تواند باعث افت شاخص ها و رفتن به رده های پایین تر شود.
وی با اشاره به پیگیری جدی استاندار خراسان شمالی از طریق سازمان برنامه و بودجه کشور، برای تلافی کم توجهی های سنواتی به حوزه راه های این استان، گفت: اعتبارات بخش دولتی و غیردولتی از اموال عمومی مردم و دولت است بنابراین لازم است در تمامی حوزه ها به آمار و ارقام مراجعه کرده و مبنای تصمیم گیری ها بر آن اساس باشد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی با اشاره به همزمانی ایام شهادت امام حسین(ع) و روزهای پایانی تابستان، افزود: پیش بینی می شود در روزهای آینده شاهد افزایش سفرهای جاده ای باشیم و بنابراین حضور نیروهای پلیس راهور، تعطیلی کارگاه های پیمانکاری و عملیاتی راه، آمادگی به موقع هلال احمر و اورژانس در این مقطع بسیار مهم است.
۵۱۳۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =