۱۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۴۲
کد خبرنگار: 1828
کد خبر: 83465671
۰ نفر

برچسب‌ها

 باند سرقت مسلحانه احشام در عنبرآباد کرمان منهدم شد
عکس: ایرنا

جیرفت - ایرنا - باند سه نفره سرقت مسلحانه احشام در شهرستان عنبرآباد کرمان منهدم شد.

به گزارش ایرنا، سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اعضای این باند به صورت مسلحانه اقدام به سرقت می‌کردند که با هوشیاری پلیس دستگیر و یک قبضه اسلحه کلاشنیکف به همراه یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه از آنها کشف شد.

وی با بیان اینکه این سارقان تاکنون به یازده فقره سرقت اعتراف کرده‌اند افزود: پرونده آنها تکمیل و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان همچنین عنوان کرد: آبان‌ماه سال گذشته یک طلاساز در حال انتقال ۱۲ کیلوگرم طلا به استان یزد بود که سارقان مسلح در جاده عنبرآباد به خودروی وی تیراندازی و اقدام به سرقت طلاها می‌کنند.

وی عنوان کرد: با تلاش همکارانم در فرماندهی انتظامی شهرستان عنبرآباد و با صدور دستورات لازم، این سارقان شناسایی و با نیابت قضایی در شهرستان‌های مختلف استان کرمان دستگیر شدند.

سردار ناظری گفت: در این رابطه پنج سارق و ۲ مال‌خر دستگیر و حدود یازده و نیم کیلوگرم از طلاهای مسروقه کشف شد.

وی با بیان اینکه بخشی از این طلاها هم‌اکنون در اختیار همکاران قضایی شهرستان است گفت: به افرادی که قصد انتقال اقلام قیمتی همچون طلا را دارند توصیه می‌شود حتما قبل از حرکت، اطلاعات لازم را در اختیار پلیس قرار دهند.

از ابتدای امسال تاکنون ۲ باند سرقت احشام در شهرستان عنبرآباد منهدم و پنج نفر سارق دستگیر شده است.

عنبرآباد در فاصله ۲۶۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.

۷۴۵۰/۷۴۲۹