ملی‌پوش بسکتبال: با سری بالا گوانژو را ترک می‌کنیم

تهران- ایرنا- ملی‌پوش بسکتبال ایران با اشاره به عملکرد خوب تیم ملی در مصاف با اسپانیا گفت: عملکرد خوبی داشتیم و با سری بالا مرحله گروهی را تمام کردیم و گوانژو را ترک می‌کنیم.

مایک رستم‌پور ملی‌پوش دو رگه تیم ملی بسکتبال ایران بعد از شکست برابر اسپانیا در نشست خبری حاضر شد و اظهار کرد:‌ با انگیزه خیلی زیادی برابر اسپانیا بازی کردیم. اسپانیا یکی از مدعیان قهرمانی است. همه چیز در چند ثانیه پایانی مشخص شد. آن‌ها در آن چند ثانیه بهتر از ما بودند و برنده شدند.

وی ادامه داد: در حالی به این بازی آمدیم که دو بازی قبل را باخته بودیم. از این دو شکست احساس بدی داشتیم و می‌خواستیم برای ترک این شهر و رفتن به مرحله دیگر، این مساله را تغییر دهیم. فکر می‌کنم موفق شدیم با سری بالا گوانگژو را ترک کنیم.

رستم‌پور درباره آمادگی ذهنی خود برای این بازی درحالی که در دو بازی قبلی کمتر بازی کرده بود گفت: من یک بازیکن حرفه‌ای هستم. هروقت سرمربی من را صدا کند با سرعت خودم را می‌رسانم و وارد زمین می‌شوم. کار من همین است و من در این بازی فقط کارم را انجام دادم.

ملی‌پوش ایرانی – آمریکایی بسکتبال کشورمان همچنین گفت: اولین روزی نیست که سر این کار می‌آیم و می‌دانم چه کاری باید انجام دهم. بازی کردن برای این لباس یک افتخار بزرگ است چون این لباس سرزمین پدری من است. بازی کردن برای این لباس رویایی بود که برای من به حقیقت تبدیل شد. بسیار خوشحالم که می‌توانم این لباس را تن کنم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =