میزبانی لیگ ملت‌ها سکوی پرتاب آذربایجان‌غربی به میزبانی‌های بزرگ است

ارومیه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: برگزاری دیدارهای هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال در ارومیه، از مهمترین رویدادهای ورزشی کشور در سال‌جاری و سکوی پرتاب استان به میزبانی‌های بزرگ است.

علیرضا مصطفوی عصر روز چهارشنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران و عکاسان لیگ ملت‌های والیبال و نفرات برتر جشنواره ورزشی جام خبرنگار افزود: این مسابقات خرداد امسال در امنیت کامل با همکاری و مشارکت همه مسوولان استان با بهترین کیفیت در ارومیه برگزار شد.

وی بیان کرد: برای برقراری امنیت مسابقات لیگ ملت‌های والیبال بیش از هفت جلسه کارگروه پس از آغاز رقابت‌ها برگزار شد و میزبانی این رویداد مهم جهانی مرهون تلاش تمامی دستگاه‌های استانی و حضور همه جانبه اصحاب رسانه بود.

وی ادامه داد: انتقاد سازنده رسانه‌ها باعث شد مشکلات و کاستی‌های میزبانی مسابقات در ارومیه به کمترین حد ممکن برسد.  

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی در ادامه به نقش مهم رسانه‌ها در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: رسانه‌ها نقش بسزایی در تحقق مشارکت مردمی در انتخابات دارند و باید این نقش را به بهترین شکل ممکن ایفا کنند.

وی برگزاری هفته فرهنگی آذربایجان غربی در شهر ارزروم ترکیه را از دیگر رویدادهای مهم سال‌جاری اعلام کرد و گفت: در این راستا رسانه‌ها می توانند طرح ها و ایده‌های خود را برای برگزاری هر چه بهتر این رویداد فرهنگی مطرح کنند.

در این مراسم که در سالن آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، از تلاشگران رسانه‌ای مسابقات لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ در ارومیه و نفرات برتر جشنواره ورزشی جام خبرنگار با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.

هفته سوم لیگ ملت های والیبال با حضور تیم های روسیه، لهستان، کانادا و ایران در اواخر خرداد امسال به میزبانی سالن غدیر ارومیه برگزار شد.

۷۱۵۶/۲۰۹۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =