موکریان مهاباد برابر تیم طلایه‌داران قزوین به تساوی رسید

مهاباد- ایرنا- تیم فوتبال موکریان مهاباد در نخستین دیدار از مرحله اول رقابت‌های فوتبال لیگ دسته سه باشگاه‌های کشور مقابل تیم طلایه‌داران قزوین به تساوی رسید.

به گزارش ایرنا، این دیدار بعدازظهر امروز /چهارشنبه/ در زمین چمن مجموعه ورزشی آزادی مهاباد برگزار شد که در پایان ۲ تیم موکریان مهاباد و طلایه‌داران قزوین پس از ۹۰ دقیقه تلاش به تساوی بدون گل رضایت دادند.

صنعان شیخ‌احمدی به عنوان داور وسط و جلال محمدی و محمد عظیمی نیز به ترتیب به عنوان کمک‌های اول و دوم قضاوت این دیدار را برعهده داشتند؛ ایرج ساعدی نیز به عنوان ناظر فدراسیون در این بازی حضور داشت. 

در هفته دوم از مرحله اول رقابت‌های لیگ فوتبال دسته ۳ کشور تیم فوتبال موکریان مهاباد در بوکان میهمان تیم کشاورز این شهر خواهد بود.

موکریان مهاباد در گروه سوم لیگ دسته ۳ کشور با تیم‌های شهاب زنجان، هرماس فاتح شیران تبریز، سرخپوشان تبریز، شهید عورکی اسلامشهر، کشاورز بوکان، کاویان نقده، طلایه‌داران بوئین زهرا، عقاب تهران، آذرکوثر تبریز، میعاد معان و مقاومت آستارا هم‌گروه‌ است.

لیگ دسته سه فوتبال ایران چهارمین لیگ معتبر در فوتبال ایران است که مسابقات آن در ۲ مرحله برگزار می‌شود. 

آذربایجان‌غربی در این مرحله دارای چهار نماینده شامل تیم‌های موکریان مهاباد، سلدوز نقده، کشاورز بوکان و کاویان نقده است.

سال گذشته نیز تیم فوتبال موکریان مهاباد در مرحله نهایی رقابت‌های لیگ دسته ۳ کشور با قرار گرفتن در جایگاه دهم از راه‌یابی به لیگ دسته دوم کشور بازمانده بود.

در مرحله اول پنج گروه ۱۲ تیمی به مصاف هم می‌روند که در نهایت ۲ تیم اول هر گروه به مرحله دوم راه پیدا می‌کنند. 

مرحله دوم نیز شامل ۳۰ تیم است که ۱۲ تیم از مرحله دوم فصل گذشته و هشت تیم که در فصل گذشته از لیگ دوم به لیگ سوم سقوط کرده‌اند، با هم رقابت می‌کنند. 

مهاباد با ۲۳۷ هزار نفر ۲ نماینده در لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی و یک تیم در لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور را دارد. 

۹۹۰۳/۶۱۸۵/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =