حسن‌زاده: رفتار بیرانوند در دیدار با تراکتور بررسی می‌شود

تهران- ایرنا- رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: رفتار «علی‌رضا بیرانوند» در دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز در هفته دوم مسابقات لیگ برتر از سوی کمیته انضباطی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

«اسماعیل حسن‌زاده» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: فیلم اتفاقات این مسابقه را در اختیار داریم و به طور حتم فرصت کافی را در اختیار بیرانوند قرار خواهیم داد تا از خودش دفاع کند.

حسن‌زاده خاطرنشان کرد: این نوع رفتارها حتی اگر شاکی خصوصی نیز نداشته باشد، از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مورد بررسی قرار خواهد گرفت و آن را به طور دقیق پیگیری می‌کنیم.

رییس  کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره شکایت باشگاه تراکتورسازی از این دروازه‌بان اعلام کرد: رسیدگی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به شکایت کردن یا شکایت نکردن باشگاه تراکتورسازی و هر شخص حقوقی یا حقیقی  ارتباطی ندارد و تاثیری روی موضوع نخواهد گذاشت.

پس از حاشیه‌های به وجود آمده در دیدار تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر و حرکت جنجالی علیرضا بیرانوند به سمت هواداران تیم تراکتور، باشگاه تبریزی به طور رسمی از این دروازه‌بان به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

این بازیکن حرکت مذکور را در هنگام خروج از زمین و به سوی هواداران تبریزی نشان داد که به مذاق باشگاه تراکتورسازی خوش نیامد.

گفته می‌شود پس از بازی تیم ملی ایران و هنگ‌کنگ در چارچوب مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، گلر شماره یک تیم ملی کشورمان به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فراخوانده خواهد شد تا پاسخگوی اتفاقات رخ داده باشد.

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال چهارم خرداد سال جاری بیرانوند را به خاطر حواشی رخ داده در دیدار مقابل پارس‌جنوبی‌جم، به سه جلسه محرومیت تعلیقی و پرداخت ۵۰ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم کرد.

محرومیت دروازه‌بان تیم نوجوانان

وی تصریح کرد: دروازه‌بان تیم نوجوانان ایران نیز به خاطر اتفاقات پیش آمده در جریان بازی دوستانه ایران و عراق با دستور موقت محروم شد و به پرونده وی رسیدگی خواهد شد.

حسن‌زاده در پایان گفت: بنده به عنوان رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دیروز در محل تمرین نوجوانان ایران حاضر شدم و صحبت‌های مفصلی انجام شد تا از این پس چنین حاشیه‌هایی که در شان فوتبال ایران نیست، تکرار نشود.

دیدار دوستانه تیم‌های فوتبال نوجوانان ایران و عراق در حالی که 2 بر یک به سود تیم عراق دنبال می‌شد با به ثمر رسیدن گل تساوی ملی‌پوشان ایران به درگیری کشیده شد و ناتمام ماند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =