امید کسب سهمیه المپیک بسکتبال زنده ماند

تهران- ایرنا- تیم ملی بسکتبال ایران در آخرین دیدارش از مرحله مقدماتی برابر اسپانیا باخت و کارش در مرحله گروهی را به پایان برد اما امیدهای المپیکی‌اش زنده ماند.

در ادامه مسابقات روز پنجم جام‌جهانی بسکتبال، تیم ملی ایران در آخرین دیدار خود از مرحله گروهی به مصاف اسپانیا رفت و برابر این تیم مدعی عملکرد خوبی داشت اما در نهایت با نتیجه ۷۳ بر ۶۵ مغلوب شد و در گروه سوم آخر شد.

تیم ملی بسکتبال ایران در مرحله بعدی مسابقات با دو تیم آخر گروه چهارم یعنی فیلیپین و آنگولا رقابت خواهد کرد و با توجه به اینکه چین هم با قبول شکست برابر ونزوئلا به جمع ۱۶ تیم برتر صعود نکرد همچنان شانس المپیکی شدن دارد.

تیم ملی بسکتبال ایران در دیدار با اسپانیا کوارتر اول را ۲۱ بر ۱۸ به سود خود تمام کرد و کوارتر دوم را ۱۵ بر ۱۰ باخت. کوارتر سوم مسابقه ۲۲ بر ۱۹ به سود ایران تمام شد اما شاگردان مهران شاهین‌طبع در کوارتر چهارم ۲۱ بر ۱۲ مغلوب شدند تا در نهایت اسپانیا برنده دیدار شود و به عنوان تیم نخست به مرحله بعدی صعود کند.

در این مسابقه حامد حدادی با ۱۰ امتیاز، ۱۵ ریباند و تاثیرگذاری ۱۹ بهترین بازیکن دیدار بود. در کنار او محمد جمشیدی با ۱۵ امتیاز و تاثیرگذاری ۱۴ عملکرد خوبی برای تیم ملی داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =