۱۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۱۵
کد خبرنگار: 2099
کد خبر: 83465521
۰ نفر

برچسب‌ها

حضور دو نماینده هرمزگان در رقابتهای والیبال ساحلی قهرمانی امیدهای کشور

بندرعباس- ایرنا- دو نماینده از استان هرمزگان در رقابتهای والیبال ساحلی قهرمانی امیدهای کشور حضور یافتند و در نخستین روز این رقابتها عملکرد خوبی از خود نشان دادند.

رقابتهای والیبال ساحلی قهرمانی امیدهای کشور از امروز چهارشنبه ۱۳ شهریورماه با حضور نمایندگان بیش از ۲۰ استان کشور به میزبانی شهرستان بجنورد در استان خراسان شمالی آغاز شده و به مدت سه روز ادامه دارد.

رییس هیات والیبال هرمزگان عصر چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: از هرمزگان دو تیم با نام های هرمزگان الف با ترکیب ترکیب سامان بهبودی و محمد رضا ملک شاهی و تیم هرمزگان ب با ترکیب ابوالحسن خاکی زاده و رضا نقیبی زاده در این رقابتها حضور دارند.

فریدون الهامی بیان داشت: بعد از ظهر امروز تیم والیبال ساحلی هرمزگان ب در این رقابتها به مصاف خراسان رضوی رفت و با نتیجه دو بر صفر پیروز شد که در صورت پیروزی در بازی بعد به عنوان سرگروه به مرحله بالاتر صعود خواهد کرد.

وی افزود: تیم هرمزگان ب در گروه ٤ این رقابتها با تیم های خراسان شمالی ، گلستان٢، قم و خراسان رضوی هم گروه هستند.

الهامی خاطرنشان کرد: بعد از ظهر امروز تیم والیبال ساحلی هرمزگان الف نیز  به مصاف خراسان شمالی رفت و با انجام یک بازی هماهنگ با نتیجه دو بر صفر پیروز و به عنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود کرد.

رییس هیات والیبال هرمزگان گفت: تیم هرمزگان الف ( سامان بهبودی - محمد رضا ملک شاهی ) در گروه ٣ این مسابقات با تیم های خراسان شمالی ٤، گلستان ٣ و اصفهان هم گروه هستند.

۷۱۹۸/۶۰۴۸

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =